تبلیغات
آبپخش - مطالب فروردین 88

امروز:

مطالب فروردین 88

یکشنبه سی ام فروردین 1388

NA

جلسه باز انجمن گروه معتادان گمنام (NA) شهر آبپخش برگزار شد.
در این جلسه که در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی هنری شهر آبپخش برگزار شد ، اعضای گروه معتادان گمنام شهر آبپخش و شهرهای همجوار و همچنین جمعی از مسئولین شهر آبپخش و تعداد کثیری از مردم شهر آبپخش حضور داشتند .
یکی از بهترین و مطمئن ترین راههای ترک اعتیاد به مواد مخدر حضور در جلسات گروه
NA است .
(
NA) یک انجمن بین‌المللی غیرانتفاعی از زنان و مردانی است که اعتیاد به مواد مخدر مشکل اصلی زندگی‌شان بوده است. این انجمن متشکل از معتادان در حال بهبودی است که به طور مرتب گرد هم می‌آیند تا به کمک هم پاکی خود (از مواد مخدر) را حفظ کنند.
این گروه چند سالی است که فعالیت خود را در آبپخش آغاز نموده و تعداد زیادی از معتادان شهر آبپخش با پیوستن به این گروه اعتیاد خود به مواد مخدر را ترک کرده اند و روز به روز به تعداد اعضای آن اضافه می شود.
افراد برای ورود هیچ گونه محدودیت و اجبار ی ندارند زیرا برنامه ترک متکی به خود افراد می باشد..این انجمن هیچ گونه خدماتی از قبیل قرص و … به اعضا ارائه نمی دهد.دوره جلسات انجمن معمولا به صورت مادام العمر می باشد که برای پاک ماندن باید در جلسات شرکت کند.جلسات انجمن به دو صورت باز و بسته می باشد که جلسات بسته مخصوص افرادی است که در حال بهبودی می باشند  و جلسات باز که شرکت عموم مردم در آن آزاد می باشد 

 در ادامه مطلب می توانید شرح کلی این گروه را ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 20:11 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه سی ام فروردین 1388

هرس درختان

هرس کردن درختان داخل بلوار اصلی شهر آبپخش
کاری که باید قبل از تعطیلات نوروز انجام می شد ولی این روزها انجام می شود .

نوشته شده توسط سعید در 12:53 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه بیست و دوم فروردین 1388

بیست نفر برای انتخابات میاندوره‌ای مجلس كاندیدا شدند

با پایان یافتن مهلت ثبت نام برای كاندیدا شدن در انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی در روز گذشته، 20 نفر برای نمایندگی مجلس در دشتستان ثبت‌نام كردند.
از بین 20 نفر ثبت‌نام كننده 19 نفر مرد و یك نفر زن است.  17 نفر از این تعداد در فرمانداری دشتستان و سه نفر نیز از طریق وزارت كشور در انتخابات میاندوره‌ای مجلس در دشتستان ثبت‌نام شدند.
افراد زیر در این انتخابات ثبت نام نموده اند:
1 - امید وزیری برازجانی2 - مرتضی نیکجو3 - ایوب پاپری4 - جوانشیر کدخداپور5 - محمدرضا ایرج زاده
6 - خانم منصوره امیدی7 - کورش رستمی8 - عبدالله جاویدنیا9 - اصغر جاویدنیا10 - غلامرضا اسکندری11 - غلامرضا رازقی 12 - ابوالقاسم محمد زاده13 - موسی روئین14 - غلامرضا مختاری
15 - حسن هاشم پور16 - حسین مهاجر17- غلامحسین زاهد18 - شكرالله عطارزاده ( ثبت نام در وزارت كشور ) 19 - بهزاد جعفری ( ثبت نام در وزارت كشور) 20 - امرالله شیخیانی ( ثبت نام در وزارت كشور )
از فردا و بمدت یك هفته سوابق این افراد از مراجع چهارگانه استعلام خواهد شد تا پس از آن رسیدگی به تعیین صلاحیت این افراد آغاز گردد .


نوشته شده توسط سعید در 10:53 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

سه شنبه هجدهم فروردین 1388

انتخابات میان دوره ای

همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی نیز در شهرستان دشتستان برگزار خواهد شد .

 
آخرین خبرها از انتخابات در دشتستان حکایت از ثبت نام آقایان جوانشیر کدخداپور ، ایوب پاپری مقدم ،  محمدرضا ایرج زاده و مرتضی نیکجو دارد . لازم به ذکر است این چهار نفر سابقه کاندیداتوری در این شهرستان را در دوره های قبلی نیز دارند .
همچنین خبرهایی مبنی بر ثبت نام قریب الوقوع آقای غلامرضا رازقی نماینده اسبق دشتستان در مجلس نیز به گوش می رسد.
شگرالله عطارزاده نماینده سابق بوشهر ، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی (مجلس هفتم) نیز اعلام کرده جهت گرفتن رای اعتماد شورای نگهبان در انتخابات میان دوره ای دشتستان ثبت نام خواهد کرد .عطارزاده در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در حالی كه به عنوان نماینده بوشهر در مجلس حضور داشت از سوی شورای نگهبان صلاحیتش مورد تأیید قرار نگرفت .
دکتر سید عبدالمجید شجاع نماینده سابق دشتستان نیز امروز طی پیامکی انصراف خود از کاندیداتوری را به اطلاع دوستان خود رساند .
گفته می شود دلیل کناره گیری دکتر شجاع از نام نویسی در انتخابات میان دوره ای مجلس، ذهنیت موجود در دشتستان است که طیفی از منتقدانش ابطال انتخابات را براساس تلاش های وی می دانند؛
متن پیامک دکتر شجاع به صورت زیر است :
با نام و خدای متعال و درود بر پیامبر اعظم وآل طاهرینش (ص) 

 ما نگوئیم بد و میل به ناحق نكنیم                       جامه كسی سیه و دلق خود ازرق نكنیم

دوست عزیز و گرامی ام با عرض سلام و تشكر خالصانه از حمایت های بی دریغ و الطاف صمیمانه ی حضرتعالی نسبت به اینجانب ، بدینوسیله عدم تمایل خود در انتخابات میان دوره ای مجلس را به عرض می رسانم و در عین حال رجاء واثق دارم در هر سنگری كه باشم با حمایت پروردگار متعال خدمتگذار عموم مردم شریف و شهید پرور دشتستان و شما بزرگوار خواهم بود .

برادر شما

دكتر حاج سید عبدالمجید شجاع "

انتخابات مجلس هشتم در دشتستان به علت تخلفات گسترده در انتخابات  از سوی شورای نگهبان باطل اعلام شد و شهرستان دشتستان در دو سال اخیر نماینده ای در مجلس شورای اسلامی نداشته است .

نوشته شده توسط سعید در 22:16 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

دوشنبه هفدهم فروردین 1388

خیابان شهدا

دیگر عادت کرده ایم خیابان شهدا (بسیج) را ناقص ببینیم . شاید ۷ - ۸ سال است که هر از چند وقتی کارهایی جهت تعریض ، آسفالت یا بلوار شدن این خیابان صورت می گیرد ولی متاسفانه هیچ یک از این کارها به پایان نمی رسد .این خیابان یکی از مهمترین و پر تردد ترین خیابانهای آبپخش است که می بایست شهرداری هر چه زودتر آن را تکمیل نماید .

نوشته شده توسط سعید در 20:19 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه شانزدهم فروردین 1388

نام مغازه

یکی از راههای جلب مشتری برای کسبه انتخاب نام مناسب برای مغازه یا فروشگاه است و انتخاب نام متناسب با نوع فروشگاه می تواند توجه مشتریان بیشتری را جلب کند ولی مدتی است در شهر آبپخش می بینیم که چند مغازه که تازه شروع به کار کرده اند نامهایی انتخاب کرده اند که هیچ ربطی به مغازه آنها ندارد . نامهایی چون سوسانو ، جومونگ ، یوزارسیف که فقط در سریالهایی که در حال پخش از تلویزیون هستند به کار رفته اند و هیچ ربطی به فروشگاه پوشاک و ساندویچی و فورشگاه صنایع چوب ندارند. با این روند بزودی شاهد افتتاح تعمیرگاه عامون حطب و خیاطی آنخ مائو و . . . خواهیم بود .

نوشته شده توسط سعید در 10:35 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

پنجشنبه سیزدهم فروردین 1388

13 فروردین

در حالی که امسال یکی از خشکترین سالهای چند سال اخیر بود و دشت های اطراف فاقد هرگونه سرسبزی بودند ولی در روز ۱۳ فروردین (سیزده بدر ) که به روز طبیعت معروف است دیدیم که همه مردم این روز خود را در دامنه طبیعت سپری کردند . اغلب مردم آبپخش در این روز به منطقه تفریحی چهار راه  و بویری رفتند وسیزده بدر را در آنجا گذراندند.

جشن سیزده فروردین ماه روز بسیار مبارک و فرخنده است. ایرانیان چون در مورد این روز آگاهی کمتری دارند آن روز را نحس می دانند و برای بیرون کردن نحسی از خانه و کاشانهً خود کنار دشتها ، جویبارها و سبزه ها می روند و به شادی می پردازند. تا کنون هیچ دانشمندی ذکر نکرده که سیزده نوروز نحس است. بلکه قریب به اتفاق روز سیزده نوروز را بسیار مسعود و فرخنده دانسته اند.

نوشته شده توسط سعید در 19:51 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

چهارشنبه دوازدهم فروردین 1388

دبستان شهید رضائی منفرد

یکی از دوستان بنام آقای سعید صالح احمدی از ما عکسهایی از دبستان شهید رضائی منفرد را خواسته بودند که باید خدمت این دوست گرامی عرض کنم که این مدرسه بطور کامل تخریب و بازسازی شده است و به جای آن دو مدرسه راهنمائی و دبستان دخترانه بنا شده است که تصویری از آن را می توانید ببینید .

نوشته شده توسط سعید در 19:7 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

سه شنبه یازدهم فروردین 1388

باران بهاری

از قدیم گفته اند

سالی که نکوست از بهارش پیداست

 

هر چند به علت بارش کم باران در زمستان امسال بهاری خشک و بی علف را شاهد بودیم ولی این روزها شاهد بارشهای بسیار خوبی هستیم . بهار امسال با بارش بارانهای بسیار خوبی آغاز شده است که ما را به سال ۱۳۸۸ امیدوارتر می کند . پس از چند سال خشکسالی و بارش کم باران امسال با بارش بارانهای بهاری آغاز شده است . امیدواریم بارش باران ادامه داشته باشد و امسال سال پرباری را داشته باشیم .

نوشته شده توسط سعید در 14:12 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات


نوشته شده در : شنبه 1 فروردین 1388  توسط : saeid .    نظرات() .

Foot Problems
شنبه 14 مرداد 1396 07:16 ق.ظ
Why users still make use of to read news papers when in this technological globe all is available on web?
https://ivanablish.wordpress.com
جمعه 13 مرداد 1396 11:38 ب.ظ
Hello there I am so excited I found your weblog, I really found you by mistake,
while I was looking on Yahoo for something else, Regardless I
am here now and would just like to say cheers for a fantastic
post and a all round exciting blog (I also love the
theme/design), I don’t have time to browse it all at the minute but I have bookmarked it and also included your RSS
feeds, so when I have time I will be back to read
more, Please do keep up the great b.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر