تبلیغات
آبپخش - مطالب آذر 88

امروز:

مطالب آذر 88

جمعه بیست و هفتم آذر 1388

نماز جمعه آب‌پخش

 امام جمعه آب‌پخش در خطبه‌های امروز نماز با محکوم کردن اهانت به ساحت امام خمینی(ره) اظهار داشت: اهانت‌کنندگان هیچ پایگاه مردمی ندارند و این عمل وقیحانه نیز فاصله بیشتری بین آنها و مردم ایجاد کرده است. حجت‌الاسلام خداداد رضایی افزود: امام عظیم‌الشان امت در قلب مردم ایران جا دارد و هیچ قدرتی نمی‌تواند این محبوبیت را از بین ببرد. وی ادامه داد: همه مردم عاشق امام و مقام معظم رهبری هستند و بیانات و رهنمودهای آنها را فصل‌الخطاب می‌دانند. امام جمعه آب‌پخش خاطرنشان کرد: امروز تبعیت از ولایت فقیه یک ضرورت در جامعه است و موجب پیشرفت و ثبات مملکت می‌شود و همه وطیفه دارند در خط ولایت فقیه حرکت کنند. رضایی در ادامه با اشاره به سالروز وحدت حوزه و دانشگاه تصریح کرد: حوزه و دانشگاه نقش بسیار زیادی در پیشرفت کشور دارند و اتحاد و وحدت بین این دو مرکز تاثیرگذار بسیار ارزشمند و مهم است. وی همچنین با اشاره به ایام محرم اضافه کرد: عزاداران باید در سوگواری و عزاداری سالار شهیدان از روی آوردن به خرافات پرهیز کنند و واقعیات این واقعه را برای مردم بیان کنند. امام جمعه آب‌پخش همچنین گفت: امام حسین(ع) برای برپا کردن اسلام اصیل در جامعه به استقبال شهادت رفت و به عنوان سرور آزادگان جهان شناخته شده است.


شهردار آب‌پخش نیز در سخنان پیش از خطبه امروز در این شهر با ارائه بیلان کاری شهرداری اظهار داشت: اتمام پروژه‌های راکد و نیمه‌تمام، راه‌اندازی جایگاه سی. ان. جی، انجام فعالیت‌های فرهنگی در مدارس، کمک به باشگاه‌های ورزشی و پیگیری استقرار اتوبوس برای دانشجویان در آب‌پخش از جمله اقدامات شهرداری در سه ماه گذشته بوده است. عبدالرسول استادزاده یادآور شد: از مردم شهر آب‌پخش درخواست می‌کنم که اولویت‌های کاری آب‌پخش در سال آینده را به شهرداری اعلام کنند تا با جمع‌بندی نظرات بتوانیم به یک نتیجه خوب برای پیشرفت و آبادانی شهر برسیم. وی ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی شهر آب‌پخش با همه ظرفیت برای سربلندی شهر تلاش می‌کنند و امام جمعه و سایر مسئولان نیز با این مجموعه همکاری خوبی داشته‌اند و امیدواری بسیار زیادی برای رسیدن به اهداف مورد نظر داریم. در پایان این مراسم نیز نمازگزاران با انجام راهپیمایی باشکوه، اهانت به ساحت مقدس امام خمینی(ره) را محکوم کردند و با آرمان‌های امام راحل و رهبری معظم انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.
در مراسم پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر آب‌پخش از طرف شهردار آب‌پخش و نمازگزاران این شهر از خدمات ارزشمند مجید رضایی، سرپرست دفتر خبرگزاری فارس در عسلویه با اهدای لوح تقدیر و یک جلد کلام‌الله مجید تجلیل به عمل آمد. انعکاس اخبار و رویدادهای شهر آب‌پخش در کشور، تعهد، رعایت اخلاق حرفه‌ای و امانت‌داری و سرعت عمل در پوشش اخبار از مهمترین ویژگی‌های خبرنگار فارس ذکر شده است.
نوشته شده توسط سعید در 14:49 |  لینک ثابت   • یک نظر

جمعه بیست و هفتم آذر 1388

تسلیت

عالم همه محو گل رخسار حسین است

ذرات جهان درعجب از كار حسین است

دانی كه چرا خانه ی حق گشته سیه پوش

یعنی كه خدای تو عزادار حسین است

نوشته شده توسط سعید در 0:51 |  لینک ثابت   • 2 نظر

پنجشنبه بیست و ششم آذر 1388

جلسه پرسش و پاسخ اعضای شورا

با حضور اعضای شورای اسلامی شهر آبپخش در مسجد النبی آبپخش ، دومین جلسه پرسش و پاسخ در این دوره برگزار شد.
در این جلسه سوالات متعدد و متفاوتی از سوی حاضرین به صورت کتبی و شفاهی مطرح شد که اعضای شورا به آنها پاسخ گفتند.
یکی از مهمترین سوالات مردم از شورا ، عدم حضور اعضای در بین مردم و برگزار نشدن چنین جلساتی بود که اعضای شورا این انتقاد را پذیرفتند و ابراز امیدواری کردند که در آینده این جلسات بیشتر برگزار شود.
در مورد بخشداری و استقرار ادارات در آبپخش نیز اعضای شورا تلاشهای خود را به اطلاع مردم رساندند: جهت استقلال اداره آموزش و پرورش آبپخش از شبانکاره ، استقرار دادگستری در آبپخش و ساخت یک مجتمع فرهنگی هنری در آبپخش تلاشهای فراوانی صورت گرفته است ولی متاسفانه هنوز هیچ اداره ای در آبپخش مستقر نشده است.
سوال دیگری که توسط چندین نفر مطرح شد راجع به چهار نفره بودن شورا بود.اعضای شورا پاسخ دادند: آقای محمد زاده بعلت عدم سکونت در شهر آبپخش و بالطبع عدم حضور در جلسات شورا صلب عضویت شده است. ولی به این علت که هنوز صلب عضویت وی قطعی نشده است نمی توانیم نفر الابدل را جایگزین وی کنیم ولی چنانچه وی استعفا دهد نفر اول الابدل جایگزین وی شده و جلسات شورا با پنج نفر برگزار خواهد شد.البته لازم به ذکر است که جلسات شورا با حضور چهار نفر قانونی است و هر مصوبه‌ای با یه امضا قابل اجرا خواهد بود.
اعضای شورا علت رفتن صداقت از شهرداری آبپخش را پایان ماموریت وی از شرکت توزیع برق استان و استعفای وی از شهرداری خواندند.
سوالات متعددی نیز در مورد شهرداری مطرح شد که اعضای شورا پاسخ را به شهردار واگذار کردند.
اعضای شورا در مورد مرز بین آبپخش و سعدآباد گفتند: اداره تحقیقات کشاورزی مرز بین این دو شهر است که البته اداره تحقیقات کشاورزی جزء آبپخش می باشد.
همچین در مورد ادغام آبپخش و سعدآباد پاسخ دادند : تلاشهای فراوانی در این زمینه صورت گرفته و جلسات متعددی با اعضای شورای شهر سعدآباد برگزار شده که هنوز نتیجه‌ای حاصل نشده است و در صورت رسیدن به نتیجه ، آن را به اطلاع مردم خواهیم رساند.
در مورد جایگاه CNG نیز اعضای شورا گفتند : زمین مورد نیاز بعد از پمپ بنزین به این منظور اختصاص داده شده است و امیدواریم به زودی شاهد ساخت آن باشیم.
اعضای شورا فعالیت خود در زمینه های فرهنگی ، ورزشی،‌ اجتماعی، بهداشتی و درمانی را به اطلاع شهروندان رساندند و در پاسخ به سوال شهروندان کارهای انجام شده در مورد تجهیز مرکز بهداشتی درمانی آبپخش ، دستگاه شوک الکتریکی ، حضور پزشک و تزریقاتچی خانم ، کمک به نشریات محلی ، کمک به باشگاههای فرهنگی ورزشی و هیئت های مذهبی ،‌ تجهیز آتش نشانی ، رفع کمبود سیلندر گاز ، جمع آوری افغانی ها و پاکستانی ها از سطح شهر را بیان کردند.


نوشته شده توسط سعید در 10:25 |  لینک ثابت   • 3 نظر

یکشنبه بیست و دوم آذر 1388

ساکنان کره بند: جان می دهیم خاک نمی دهیم!

گفته می شود اخیرا در جریان سفر استاندار بوشهر و برخی مسئولان به روستای کره بند شهرستان بوشهر و کلنگ زنی ورزشگاه این روستا، پارچه نوشته هایی در مسجد و پشت سر استاندار بوشهر نصب شده بود که براساس آن، ساکنان روستا نسبت به جدایی از بوشهر اعتراض داشتند.

در یکی از این پلاکاردها آمده: «جان می دهیم، خاک نمی دهیم».

آنها درباره الحاق این روستا و برخی دیگر از روستاهای اطراف به بخش تازه تاسیس آبپخش دشتستان اعتراض داشتند که استاندار در بخش پایانی سخنانش گفت گلایه ساکنان روستا را شنیده و این تغییر تا زمان حضور وی اتفاق نمی افتد.

نوشته شده توسط سعید در 17:41 |  لینک ثابت   • یک نظر

جمعه بیستم آذر 1388

شهردار آبپخش: ممانعت استانداری شاه‌راه حیاتی استان را نیمه کاره گذاشته است

عبدالرسول استادزاده گفت : به علت ممانعت استانداری از ادامه تسطیح و آسفالت خیابان اصلی شهر (بلوار انقلاب) ، فعلا این کار نیمه تمام مانده است ولی امیدواریم به زودی ادامه یابد.

وی افزود : پس از پایان کار تخریب بلوار غربی و شروع به کار شهرداری برای تکمیل و آسفالت آن، استانداری از ما خواسته که از ادامه کار دست برداریم .
وی علت ممانعت استانداری از ادامه کار شهرداری را عبور لوله های آب شهرستان گناوه از زیر آن خواند و خاطر نشان کرد ما این کار را فقط برای رضایت خاطر شهروندان آبپخشی انجام داده‌ایم و امیدواریم با جلب رضایت استانداری بتوانیم به زودی کار این بلوار که شاه‌راه اصلی شهر و حتی استان بوشهر است را به پایان برسانیم.

شهردار آبپخش در واکنش به انتقاد ما راجع به اختصصاص جوایز نفیس در  همایش پیاده روی برازجان گفت: آمادگی خود را برای برگزاری چنین همایش هایی در شهر آبپخش اعلام می کنم و حاضریم برای چنین همایش هایی در شهر آبپخش تعداد 30 دستگاه تلفن همراه اهدا کنیم.

استادزاده ادامه داد : این جوایز (12 دستگاه تلفن همراه ) از منبع شهرداری تامین نشده است بلکه توسط تعدادی از شهروندان آبپخشی تهیه شده و هدف این شهروندان از اهدای این جوایز مطرح شده نام آبپخش در سراسر کشور بوده و چه جایی بهتر از پربیننده ترین شبکه تلویزیونی کشور.

وی که در پایان برگزاری نمایشنامه "کمدی اکتشافات" توسط گروه هنری درخشان ، در مجتمع فرهنگی‌هنری شهید روا آبپخش سخن می گفت افزود : امیدواریم با همکاری شهرداری و سایر ادارات با جامعه هنری شهر آبپخش شاهد فعالیت بیشتر هنرمندان آبپخشی و درخشش این هنرمندان در عرصه های مختلف هنری باشیم.
استادزاده با تقدیر از گروه هنری درخشان مبلغ یک میلیون ریال به این گروه هنری اهدا نمود.
استادزاده در پاسخ به سوال یک از دانشجویان در رابطه با سرویس دانشجوی اظهار داشت : رایزنی های بسیار زیادی را برای گرفتن سرویس برای دانشجویان دانشگاههای آزاد بوشهر (عالی شهر) و برازجان انجام داده ایم که متاسفانه برای راه‌اندازی سرویس آبپخش - عالیشهر مشکل داریم ولی امیدواریم به‌زودی سرویس آبپخش - برازجان و بالعکس را راه‌اندازی کنیم و این سرویس را با هزینه ای ناچیز در اختیار شهروندان قرار دهیم.

شهردار آبپخش در رابطه با احداث بلوار وحدت (جاده بین شهری آبپخش - سعدآباد) گفت: با وجود اینکه طرح این بلوار 25 متری است ، برای پیشگیری از مشکلات توسعه این طرح در آینده ، این بلوار به صورت 45 متری خواهیم ساخت

نوشته شده توسط سعید در 20:25 |  لینک ثابت   • 2 نظر

جمعه بیستم آذر 1388

مردم آبپخش بی نصیب از جوایز شهردار

صبح امروز برنامه صبح و نشاط شبکه 3 مربوط به پیاده‌روی عمومی شهر برازجان بود که با حضور گسترده مردم این شهر و شهرهای اطراف از جمله آبپخش برگزار شد. در این برنامه پیاده‌روی جوایز بسیار زیادی بین شرکت کنندگان تقسیم شد. مهترین جایزه این برنامه خودروی پراید بود که متاسفانه نصیب دشتستانی ها نشد و خانمی از شهر کازرون برنده این خودرو شد.
عبدالرسول استادزاده شهردار شهر آبپخش نیز در این برنامه جوایزی را برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفت . اهدای 12 دستگاه گوشی تلفن همراه که به قول مجری شبکه 3 باید بیشتر از 145000 تومان قیمت داشته باشد جوایزی بود که شهردار آبپخش به شرکت‌کنندگان تقدیم کرد.

ولی کاش این جوایز برای برگزاری همایش های پیاده‌روی در شهر آبپخش هزینه می شد و به جای یک همایش پیاده‌روی در 12 همایش پیاده‌روی در آبپخش هزینه می‌شد

چه اشکال داشت اگر برنامه های پیاده‌روی در شهر آبپخش برگزار می‌شد و این جوایز در همایش پیاده‌روی مردم آبپخش که از تلویزیون به صورت مستقیم پخش نمی‌شد هزینه می‌شد. مسلماً ارزش آن (البته برای مردم آبپخش) خیلی بیشتر از همایش پیاده روی برازجان بود.

نوشته شده توسط سعید در 10:56 |  لینک ثابت   • 3 نظر

چهارشنبه هجدهم آذر 1388

کمدی اکتشافات

نوشته شده توسط سعید در 19:57 |  لینک ثابت   • نظر بدهید

دوشنبه شانزدهم آذر 1388

وضع نامناسب خیابان اصلی شهر

با شروع بارندگی باز هم شاهد آبگرفتگی در خیابان اصلی شهر هستیم . خصوصا ضلع غربی آن که بیشتر به باتلاق شبیه است.

http://www.mypicx.com/uploadimg/959745594_12072009_2.jpg

نوشته شده توسط سعید در 10:3 |  لینک ثابت   • یک نظر

دوشنبه شانزدهم آذر 1388

آسمان آبپخش در شب عید غدیر نورباران ‌شد

شهرداری آبپخش به مناسبت عید سعید غدیر خم شب گذشته آسمان شهر را نورباران کرد. این مراسم نورافشانی همزمان با سایر شهرهای استان برگزار شد که مورد استقبال مردم شهر خصوصا جوانان قرار گرفت.
نوشته شده توسط سعید در 9:54 |  لینک ثابت   • نظر بدهید

شنبه چهاردهم آذر 1388

عید سعید غدیر خم مبارک

http://www.mypicx.com/uploadimg/2004403204_12052009_1.jpg

نوشته شده توسط سعید در 22:54 |  لینک ثابت   • نظر بدهید

شنبه چهاردهم آذر 1388

هشدار هواشناسی بوشهر:احتمال آبگرفتگی معابر

مدیرکل راه و ترابری استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی احتمال آبگرفتگی معابر در روزهای دوشنبه و سه شنبه در برخی از نقاط این استان و مواج شدن دریا وجود دارد. این مقام مسوول گفت: همچنین دریا نیز در روز دوشنبه هفته جاری مواج خواهد بود.

http://www.mypicx.com/uploadimg/969850402_12052009_1.jpg

مسعود دهملایی افزود: نقشه های پیش بینی عددی پنج روزه این اداره کل نشان دهنده شکل گیری یک سامانه باران زای قوی روی این استان است.
وی اضافه کرد: این سامانه تا روز سه شنبه هفته جاری در استان بوشهر فعال خواهد بود.
وی اظهارداشت: انتظار می رود از روز شنبه تا سه شنبه آسمان استان بوشهر تمام ابری همراه با رگبار باران، رعد و برق و گاهی وزش باد باشد.

نوشته شده توسط سعید در 22:10 |  لینک ثابت   • نظر بدهید

شنبه چهاردهم آذر 1388

شهردار آبپخش مدرس کلاس داوری خورموج

یك‌دوره كلاس داوری فوتبال درجه سه با حضور 21 نفر از از داوران در خورموج با تدریس عبدالرسول استاد زاده - شهردار شهر آبپخش - برگزار شد.

مسئول هیئت فوتبال شهرستان دشتی اظهار داشت: یك دوره كلاس داوری درجه سه فوتبال با حضور 21 نفر از شهرستان‌های دشتی، جم، تنگستان و كنگان در خورموج برگزار شد.
عبدالله هاشمی افزود: در این دوره كه به مدت پنج روز در محل تربیت بدنی خورموج برگزار شد مدرس این دوره رسول استاد‌زاده از مدرسان فدراسیون فوتبال بود و جلالی نماینده فدراسیون به عنوان ناظر حضور داشت.
وی ادامه داد: این داوران در این دوره با قوانین و مقررات فنی و عملی داوری درجه سه آموزش‌های لازم را فرا گرفتند و در پایان گواهی درجه سه داوری به آن‌ها اهدا شد.
نوشته شده توسط سعید در 10:14 |  لینک ثابت   • یک نظر

سه شنبه دهم آذر 1388

واكنش شدید پاپری مقدم به تفكیك دشتستان

مهندس ایوب پاپری مقدم گفت:  مردم خوب دشتستان بزرگ در كنار مسئولین جمهوری اسلامی ضمن حفظ یكپارچگی با اتحاد و همدلی و در كنار یكدیگر به توسعه شهرستان ، آبادانی شهرها و ساختن روستاهائی در حد و شأن مردم بزرگ و شریف این خطه ایران اسلامی تلاش خواهند نمود .

وی ضمن گلایه از بعضی افراد كه اخیرا تحركات مشكوكی را برای تقسیم دشتستان داشته اند بیان داشت : با پشتیبانی مردم دشتستان به هیچكس اجازه نخواهیم داد كه بتواند كوچكترین تعرضی به یكپارچگی دشتستان داشته باشد .

گفتنی است كه دشتستان بزرگ در سالیان نه چندان دور بسیار بزرگتر از مرز جغرافیائی كنونی بوده است و هم اكنون نیز مردم بزرگترین شهرستان استان به دنبال اتصال این شهرستان به خلیج فارس می باشند زیرا بنادر و جزایری در استان وجود دارد كه پیش از این تابع شهرستان دشتستان بوده اند .

نوشته شده توسط سعید در 19:58 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

سه شنبه دهم آذر 1388

پیش بینی وضعیت جوی استان بوشهر

از تاریخ ۱۰/۹/۸۸ به مدت پنج روز
(هر روز از ساعت ۱۵/۳۰ روز قبل تا ۱۵/۳۰ روز جاری)
روزهای هفته

وضعیت جوی

سه شنبه آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با مه صبحگاهی
چهارشنبه آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با مه  صبحگاهی
پنج شنبه آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش ابر
جمعه آسمان قسمتی تا نیمه ابری با احتمال رگبار باران و رعد و برق
شنبه آسمان نیمه ابری تا تمام ابری همراه با رگبار باران و رعد و برق
نوشته شده توسط سعید در 19:46 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

سه شنبه دهم آذر 1388

زیراهی رفت ؛ شهردار سابق بوشهر مدیرعامل آب منطقه ای شد

جعفر زیراهی مدیر آب منطقه ای بوشهر که مردم و خصوصا نخلداران آبپخش میانه خوبی با وی ندارند جای خود را در این پست به آقای رجائی شهردار سابق بوشهر خواهد داد.
جعفر زیراهی در زمان مسئولیت خود بارها و بارها آب را که حق کشاورزان آبپخش بوده را آنان گرفته و به دیگران فروخته بود.
پنج شنبه 88/12/9  با حضور معاون وزیر نیرو، مهندس «شاپور رجایی» به عنوان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر معرفی خواهد شد.

قرار است این آئین ساعت 8:30 صبح پنجشنبه در سالن بانک صادرات بوشهر برگزار شود و در آن با حضور مهندس محمودی معاون وزیر نیرو در امور آب، «شاپور رجایی» به عنوان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر معرفی می شود.

نوشته شده توسط سعید در 18:47 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه هفتم آذر 1388

نوشته شده توسط سعید در 14:36 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه هفتم آذر 1388

تصاویر ورزشی قدیمی

این تصویر مربوط به چه سالی است؟
این تیم چه تیمی است ؟
چه افرادی را در این عکس می شناسید؟
محل گرفتن این عکس کجاست؟
پاسخهای خود را در قسمت نظرات برای ما بفرستید . به بهترین پاسخ جایزه خوبی داده خواهد شد.
منتظر عکسهای بعدی باشید.

http://www.mypicx.com/uploadimg/2125270944_11272009_2.jpg

جهت دیدن این عکس در اندازه بزرگتر و شفاف‌تر کلیک کنید


نوشته شده توسط سعید در 13:29 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه هفتم آذر 1388

کیسه برنج یا بالش

تصویری که در زیر می بینید مربوط به یک آشپزخانه یا برنج فروشی نیست

این تصویر مربوط به بهداری شهر آبپخش است که متاسفانه روبالشی آن از یک کیسه برنج ساخته شده است

http://www.mypicx.com/uploadimg/886097441_11282009_1.jpg

نوشته شده توسط سعید در 11:31 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه هفتم آذر 1388

محل دفع زباله

منطقه تفریحی چهارراه در این فصل از سال یکی از بهترین مناطق گردشگری استان است ولی متاسفانه دفع زباله در این محل و دود ناشی از آتش زدن این زباله ها زیابایی های این منطقه را تحت تاثیر خود قرار داده است.

http://www.mypicx.com/uploadimg/567943190_11282009_5.jpg

تصاویر دیگری از این محل را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 11:29 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات


نوشته شده در : یکشنبه 1 آذر 1388  توسط : saeid .    نظرات() .

foot pain
یکشنبه 26 شهریور 1396 06:40 ق.ظ
Actually no matter if someone doesn't be aware of afterward its up to other visitors that they will assist, so here it takes place.
What makes you grow taller during puberty?
دوشنبه 30 مرداد 1396 04:22 ب.ظ
Everyone loves what you guys are usually up too. This type of clever work and reporting!
Keep up the terrific works guys I've you guys to my personal blogroll.
What is limb lengthening surgery?
سه شنبه 17 مرداد 1396 07:51 ق.ظ
hey there and thank you for your info – I have certainly
picked up something new from right here. I did
however expertise a few technical points using this website, as I experienced to reload the website a lot of times previous to I could get it to load correctly.
I had been wondering if your web hosting is OK? Not that I'm
complaining, but slow loading instances times
will sometimes affect your placement in google and
can damage your high quality score if advertising and marketing with Adwords.

Well I am adding this RSS to my email and could look out
for a lot more of your respective interesting content.
Make sure you update this again soon.
How long does Achilles tendonitis last for?
جمعه 13 مرداد 1396 09:46 ب.ظ
My brother recommended I might like this website.
He was once entirely right. This submit actually made my day.
You can not imagine just how much time I had spent for this information! Thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر