تبلیغات
آبپخش - مطالب اردیبهشت 88

امروز:

مطالب اردیبهشت 88

چهارشنبه سی ام اردیبهشت 1388

واکنش جعفر زیراهی به اخبار رسانه ها

در حالی که از چند روز قبل در سایت تابناک مطلبی تحت عنوان "احتمال فاجعه انسانی و محیطی، در دو قدمی سد سعدآباد" درج شده بود و در آن به خطرات احتمالی شکسته شدن قریب الوقوع این سد قدیمی برای شهر آبپخش و سعدآباد و روستاهای اطراف اشاره شده بود ، جعفر زیراهی (مدیر عامل آب منطقه ای بوشهر) جوابیه ای را بصورت زیر صادر نموده است :

مدیر محترم سایت تابناک
سلام علیکم
پیرو خبری که در تاریخ 27 اردیبهشت ماه سال جاری در آن سایت وزین درج گردید و با احترام به حساسیت و عنایت نگارنده به این موضوع، جوابیه مربوط به مطلب نگاشته شده را ارسال تا نسبت به درج آن در سایت و تنویر افکار عمومی اقدام گردد.
بند انحرافی شبانکاره یکی از قدیمی‌ترین بندهای انحرافی یا سدهای انحرافی قرن حاضر است که نقش بسزایی در توسعه و عمران منطقه داشته و عمر آن به بیش از هفتاد سال می‌رسد. این سد که اکنون به عنوان میراثی فرهنگی ـ مهندسی به حساب می‌آید، نیازمند مراقبت‌های ویژه بوده که خوشبختانه تاکنون چنین مراقبت‌هایی از آن صورت گرفته است.
همچنین مطالعه طرح ترمیم کلی این سد نیز در سال گذشته توسط شرکت آب منطقه‌ای بوشهر انجام شده که این نشانی بر اهمیت موضوع و توجه مسئولان به این بنای تاریخی فرهنگی است.
در سال جاری نیز با تدابیری که اندیشیده شده، میزان نشتی غیرمجاز این سد کنترل و هم‌اکنون بند انحرافی شبانکاره بدون نگرانی در حال بهره برداری است.
گفتنی است، با تأمین اعتباری که صورت خواهد گرفت، به زودی شاهد بازسازی کلی این سد و رفع نگرانی‌ها در خصوص آن خواهیم بود.
جعفر زیرراهی
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل

 متن خبر منتشر شده در سایت تابناک را می توانید در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 0:49 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

سه شنبه بیست و نهم اردیبهشت 1388

با حضور مشاور رئیس جمهور و استاندار | دختر خردسال شهید شاهینی جایزه گرفت

 علی اکبر جوانفکر (مشاور رئیس جمهور) ، ابوطالب شفقت(استاندار بوشهر) و تعدادی از مدیران استان عصر امروز با خانواده شهید داریوش شاهینی دیدار کردند .
مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور در این دیدار گفت: شهدا حق بزرگی برگردن مردم دارند و حمایت از آنان در واقع حمایت از ارزش‌های معنوی است .
جوانفكر ادامه داد : شهدا حق بزرگی برگردن مردم دارند و حمایت از آنان در واقع حمایت از ارزش‌های معنوی بوده و وظیفه تك تك مردم و مسولان است كه از این عزیزان تجلیل كنند.
وی افزود: شهید شاهینی از نیروهای مومن و تحصیلكرده صدا و سیما بود و خدمات بزرگی را به جامعه مطبوعاتی و خبری كشور ارائه كرد و جای ایشان در بین همه ما خالی است.
استاندار بوشهر نیز در این دیدار گفت: واژه شهید یك واژه افتخار‌آمیز بوده و مسئولان باید زمینه رفاه و آسایش خانواده‌های شهدا را فراهم كنند.
ابوطالب شفقت ادامه داد: ما به ‌عنوان مسئولان نظام وظیفه داریم به مشكلات و معضلات پیش‌روی خانواده‌های شهدا رسیدگی كرده و نباید با بوروكراسی اداری موجبات اتلاف وقت این خانواده‌ها را فراهم كنیم.
در جریان دیدار مشاور رئیس جمهور و استاندار بوشهر با خانواده شهید شاهینی كه معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استاندار و شماری از مدیران استانداری حضور داشتند هدیه‌ای به رسم یادبود به زهرا شاهینی فرزند خردسال شهید داریوش شاهینی اهدا شد.
شهید داریوش شاهینی سردبیر اخبار اجتماعی واحد مركزی خبر در تاریخ 15 آذر ماه سال 84 در سانحه هوایی هواپیمای C130 به‌همراه تعدادی از اصحاب رسانه به درجه رفیع شهادت نائل شد و پیکر پاک این شهید در گلزار شهدای شهر آبپخش به خاک سپرده شده است.
در حال حاضر یك دختر خردسال بنام زهرا از این شهید بزرگوار به یادگار باقی مانده است.

www.abpakhsh.ir

نوشته شده توسط سعید در 23:50 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه بیست و ششم اردیبهشت 1388

نظرسنجی

در این یکی دو ماه اخیر نظرسنجی های مختلفی رو در مورد انتخابات ریاست جمهوری دیدم که نتایج مختلف و متفاوتی از آنها منتشر شده است . خواهش می کنم شما دوستان گرامی هم در این نظر سنجی شرکت کنید تا ببینیم نتیجه نظر سنجی ما چی میشه.

در این نظرسنجی سه سوال داریم

۱- آیا در انتخابات شرکت می کنید؟

۲ - در انتخابات به چه کسی رای میدهید؟

۳- شما مطمئنا به چه کسی رای نخواهید داد ؟

لطفا حتما در هر سه نظرسنجی شرکت کنید!!!!!

 

نوشته شده توسط سعید در 19:42 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه بیست و ششم اردیبهشت 1388

خاک اشک مردم را درآورد

در کنار گرمای طاقت فرسای بالای 30 درجه سانتیگراد ، وجود ذرات معلق خاک در هوا و گرد و خاک شدید زندگی را برای مردم  بسیار سخت کرده است.به رغم اینکه مردم منطقه ما ، در زندگی با چنین آب و هوایی عادت کرده اند، اما گرد و خاک امروز علاوه بر ایجاد تنگی نفس برای مردم اشک آنان را نیز در آورد.
امروز گرد و خاک مهمان چشمان اشک آلودی شد که مرثیه تبعات خشکسالی و عدم بی توجهی مسئولین را فریاد می زنند.به دلیل وزش باد نسبتاً شدید میزان گرد و خاک به اندازه ای است که میدان دید کاهش یافته و مردم به سختی در حال عبور و مرور هستند.
گرد و خاک امروز اعلام خطری است از روزهای سرخ رنگ تابستان که سرخی گرد و خاک و کم آبی احتمالی و قطع مکرر برق در اوج گرمای سوزان ، زندگی را بر مردم آن سخت تر خواهد کرد.
پدیده گرد وخاک که به گفته کارشناسان از سمت کشورهای عراق و عربستان سعودی به آسمان استانهای جنوبی و جنوب غرب کشور نظیر خوزستان و بوشهر وارد می شود به علت خشکسالی و نبود بارندگی کافی در این مناطق در دو سال اخیر شدت گرفته است.

نوشته شده توسط سعید در 18:43 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه بیست و ششم اردیبهشت 1388

بهره هوشی (IQ ) خود را اندازه بگیرید (تستIQ )

تست ای کیو (IQ ) یا بهره هوشی انواع مختلفی دارد که بر اساس نظر کارشناسان روانشناسی این تست بهترین نمونه اندازه گیری ضریب هوشی از طریق رایانه است . در این تست شما باید در مدت زمان ۴۰ دقیقه به ۳۹ سوال هشت گزینه ای پاسخ دهید . سوالات رفته رفته سخت تر می شود و در پایان رایانه ضریب هوشی شما را محاسبه کرده و به شما نشان خواهد داد . این تست به دلیل حجم کم خیلی سریع اجرا می شود.کلمه IQ مخفف Intelligence Quotient یا همان بهره هوشی است. این بهره هوش سال هاست که به صورت تست مورد آزمایش قرار می‌گیرد و نشان می دهد توانایی و هوش هر فرد در مقابل جمعیت جهان چقدر است.

www.abpakhsh.ir

حتما در این تست شرکت کنید
جهت شرکت در تست به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 13:5 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

دوشنبه بیست و یکم اردیبهشت 1388

کتاب جدید قاسمی

فتح الله قاسمی شاعر شیرین سخن شهر آبپخش چهارمین مجموعه شعر خود با عنوان " قطره ای اشک به یاد مادرم "را در دست چاپ دارد. مجموعه های شعر منتشر شده از این شاعر عبارتند از :

شب های شرجی دل - آفتاب عصر خاکستر - شکوفاتر از زخم آیینه ها

چند بیت شعر از این شاعر از کتاب در دست چاپ ایشان ( قطره ای اشک به یاد مادرم ):


غمین دیدم گل سجاده ات را
ببین اندوه این دلداده ات را
هنوز این جانمازت یاد دارد
نماز با صفای ساده ات را

*********

پس از تو منزلم بویی ندارد
صنوبر ، سرو دلجویی ندارد
ببین بعد از تو حتی سقف خانه
صفا بهر پرستویی ندارد

*********

مرا با دیده تر می شناسند
مرا بی بال و بی پر می شناسند
به هر جا می رود بوی دل من
مرا محزون مادر می شناسند

***********

مرا با قامت خم می شناسند
مرا همچون محرم می شناسند
مرا غمناکی از ذریه ی غم
مرا از نسل ماتم می شناسند

اشعار بسیار زیبایی از این شاعر را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 12:45 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه نوزدهم اردیبهشت 1388

نجات آبپخش از کم آبی

با ایجاد دو کانال آبیاری به نامهای اسداللهی و b9 در شهر آبپخش ، قطب کشاورزی استان از مشکل کم آبی نجات یافت .در مراسم بهره برداری از کانال اسداللهی ، معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان بوشهر با بیان این که طول این کانال آبیاری یاد شده ، ۲ هزار و ۴۵۰ متر است ، گفت : این کانال دارای
۴ عدد پل ، ۲۰ دستگاه آبگیر و ۲۱ عدد چک و چک دراپ است .
غلامحسین بهشتی افزود : خاکریزی و بتن ریزی این کانال به ترتیب حدود ۴۰ هزار و ۲ هزار و صد متر مکعب است.
وی با اشاره به اینکه جلوگیری از هدر رفت آب های تولید شده در دستور کار این شرکت قرار دارد ، اظهار داشت : با توجه به اینکه میزان انتقال آب در کانال ها سنتی و خاکی بسیار پائین بوده و تلفات آب در این کانال ها زیاد است بنابراین پوشش بتنی این کانال ها موجب افزایش میزان آب و جلوگیری از اتلاف آب خواهد شد .
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان بوشهر یاد آور شد : عملیات اجرایی این طرح از آبان ماه سال ۸۶ شروع شده بود .
بهشتی درباره کانال آبیاری b9 نیز با بیان این که کانال ابیاری یاد شده به صورت ذوزنقه ساخته شده است گفت : این کانال با شیب کف یک در هزار و دبی ۶۰۰ لیتر در ثانیه طراحی شده است گفت : طول این کانال حدود ۲۰۵۰ متر است و عملیات اجرایی این پروژه نیز همزمان با کانال ابیاری اسداللهی شروع شده بود.
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان بوشهر ابراز امیدواری کرد کشاورزان و باغداران منطقه با صرفه جویی و مصرف بهینه ُ شرکت آب منطقه ای را برای آبرسانی مطلوب به سایر کشاورزان و باغداران یاری رسانند.

نوشته شده توسط سعید در 17:38 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت 1388

کاندیدا های ریاست جمهوری ایران

ثبت نام از داوطلبان دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از صبح دیروز
 در ستاد انتخابات
وزارت کشور آغاز شد.

سربلند باد آبپخش و آبپخشی

علی نصیری داوطلب همه انتخابات کشور با شعار نوکر ملت ایران

تصاویری از دیگر کاندیدا ها را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 14:48 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

دوشنبه چهاردهم اردیبهشت 1388

خودروی سرقتی پیدا شد

 چند هفته پیش خودروی پژو ۴۰۵ متعلق به آقای ا . ن از منزل ایشان در شهر آبپخش سرقت شد و جستجو برای یافتن این خودرو نتیجه ای در بر نداشت . روز گذشته بر اثر تصادف یک دستگاه خودرو پژو با یک دستگاه پراید در آبپخش و توقف این خودرو در بلوار انقلاب آبپخش ، صاحب خودروی به سرقت رفته پس از مشاهده این صحنه ، متوجه شباهت بسیار زیاد این ماشین با ماشین خود شد و پس از بررسی های بیشتر متوجه شد که این خودرو همان خودروی به سرقت رفته است . سارقان پس از سرقت این خودرو پلاک آن را عوض کرده بودند و همچنین رنگ آن را نیز تغییر داده بودند . این خودرو فعلا در کلانتری شهر آبپخش قرار دارد . لازم به ذکر است راننده خودروی مذکور پس از این تصادف از صحنه فرار کرده است . جستجو برای یافتن سارقین ادامه دارد.

نوشته شده توسط سعید در 20:37 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

دوشنبه چهاردهم اردیبهشت 1388

در انتخابات میان دوره ای دشتستان 9 نفر رد صلاحیت شدند

در حالی که پیش از این گفته می شد در انتخابات میان دوره ای دشتستان تنها ۶ نفر رد صلاحیت شده اند و بقیه تائید صلاحیت خود را دریافت کرده اند ، شنیده های ما چیز دیگری را نشان می دهد و تعداد افراد تائید شده ها تنها ۱۱ نفر است .
همچنین پیش از این گفته می شد آقای شگرالله عطار زاده تائید صلاحیت خود را دریافت کرده است که این خبر نیز صحت ندارد و آقای عطارزاده بار دیگر رد صلاحیت شده است .
نکته قابل توجه دیگر تائید صلاحیت آقای ایوب پاپری است که گفته می شد صلاحیت وی رد شده است.
بر اساس شنیده های افراد رد صلاحیت شده عبارتند از :
عطارزاده - کدخداپور - مختاری - هاشم پور - رویین - جاویدنیا - جعفری - هرزوی - امیدی
البته لازم به ذکر است این اخبار هنوز از هیچ منبع رسمی تائید نشده است
منتظر اخبار قطعی و تکمیلی از انتخابات دشتستان باشید

نوشته شده توسط سعید در 10:32 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

پنجشنبه دهم اردیبهشت 1388

انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر آبپخش

اعضای شورای اسلامی شهر آبپخش صبح امروز جهت انتخابت اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر در فرمانداری دشتستان و در حضور فرماندار دشتستان تشکیل جلسه دادند و ترکیب هیئت رئیسه برای دو سال آینده به صورت زیر مشخص گردید :

رئیس شورا : آقای نصر الله حسن پور

نایب رئیس شورا : آقای مصطفی رضائی

منشی شورا : آقایان  مهدی بحرانی و عبدالحمید محمد زاده

سخنگوی شورا : آقای نعمت الله حاجی پور

نوشته شده توسط سعید در 18:17 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

پنجشنبه دهم اردیبهشت 1388

عکس

آب های راکد بر جای مانده از رودخانه پر آب آبپخش

                          

نخل سر به فلک کشیده در میان آسمان ابری

شروع فصل گرما و نهرهای پر از آب

                     

جهت دیدن این تصاویر در اندازه واقعی روی ادامه مطلب کلیک کنید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 13:45 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

چهارشنبه نهم اردیبهشت 1388

انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر آبپخش

www.abpakhsh.ir

دو سال از آغاز به کار شورای اسلامی شهر آبپخش در دوره سوم می گذرد . در این دو سال شاهد وقایع متعددی در این شورا و شهر آبپخش بوده ایم . اولین کار شورا انتخاب هیئت رئیسه در آغاز کار بود که آقای عبدالحمید محمد زاده به عنوان رئیس و آقای مصطفی رضائی به عنوان نایب رئیس در دو سال اول شورا انتخاب شدند . سپس آقای غلامحسین صداقت خواه به عنوان شهردار انتخاب و شروع به کار نمود. آقای صداقت که به صورت مامور به خدمت از شرکت توزیع نیروی برق استان در شهرداری آبپخش به کار مشغول شده بود با پایان یافتن مدت مامور به خدمتی خود از اداره برق پس از یک سال استعفای خود از شهرداری آبپخش را تقدیم شورای شهر آبپخش کرد که پس از چند بار مخالفت شورا با این استعفا بالاخره شورا با استعفای ایشان موافقت کرده و ایشان از شهرداری آبپخش رفتند و بار دیگر در شرکت توزیع مشغول به کار شدند . هم اکنون شهرداری آبپخش توسط سرپرست شهرداری آقای زنگوئی اداره می شود.

فردا ۹ اردیبهشت (روز شوراها) بار دیگر انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر آبپخش همزمان با سایر شوراهای کشور برگزار خواهد شد.

نوشته شده توسط سعید در 17:56 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه ششم اردیبهشت 1388

قهرمانی استقلال

تیم فوتبال استقلال با برتری یک بر صفر امروز خود مقابل پیام مشهد برای دومین بار به عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران دست یافت . استقلال با این قهرمانی به ششمین مقام قهرمانی خود در لیگ ایران دست یافت و پس از پرسپولیس که ۹ بار قهرمان لیگ ایران شده است در رده دوم قرار دارد .
پس از قهرمانی استقلال هواداران این تیم در سراسر کشور به خیابانها ریختند و به ابراز خوشحالی پرداختند. در شهر آبپخش نیز هواداران این تیم تا ساعتها پس از قهرمانی سوار بر موتورسیکلت و با در دست داشتن پرچمهای استقلال در خیابانهای شهر به ابراز احساسات پرداختند . این قهرمانی را به همه هواداران این تیم تبریک می گوئیم .

نوشته شده توسط سعید در 21:23 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه ششم اردیبهشت 1388

تلاشهای عطارزاده برای بخش نمودن آبپخش

روز سه شنبه 1/2/88 عطارزاده نماینده سابق مردم بوشهر گناوه دیلم در مجلس هفتم برای گفتگو با دکتر سعید لو معاون اجرایی رئیس جمهور به ساختمان کوثر (نهاد ریاست جمهوری) رفت.

بر اساس این گزارش عطارزاده در این نشست صمیمانه در خصوص آرزوی به حق مردم آبپخش برای تبدیل شدن به بخش و راه اندازی بخشداری در این شهر با معاون اجرایی احمدی نژاد گفت و گو کرد.عطارزاده با بیان این که شهر آبپخش یکی از شهرهای پرجمعیت شهرستان دشتستان بوده و سالهاست مستحق تبدیل شدن به بخش را دارا است از حمایت استانداری بوشهر و تأیید اداره کل امور عشایری استان مبنی بر سکونت 7 هزار عشایر استان در اطراف این شهر سخن گفت.
در ادامه دکتر سعیدلو با بیان اینکه کاملاً در جریان این خواسته مردم آبپخش قرار دارد اظهار داشت: قبلاً دو بار موضوع را به وزارت کشور منعکس کرده ایم و مجدداً با تأیید خواسته مردم این شهر وزارت کشور و مدیریت تقسیمات کشوری را به تأمین خواسته مردم این شهر یادآور می شوم.
عطارزاده با کاندیداتوری خود در شهرستان دشتستان سعی دارد بتواند با عبور از سد شورای نگهبان وگرفتن تایید صلاحیت بعنوان یکی از کاندیداهای جدی با دیگر کاندیداهای بومی شهرستان دشتستان رقابت نماید . وی در این خصوص بسیار امید وار است که به عنوان نماینده مردم دشتستان به مجلس هشتم راه یابد . باید منتظر ماند وبه آینده نزدیک نگاه کرد .
نوشته شده توسط سعید در 21:10 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه ششم اردیبهشت 1388

صلاحیت 14 داوطلب انتخابات مجلس در دشتستان تایید شد

 معاون سیاسی و امنیتی استانداری و رییس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: از مجموع 20نفری که برای انتخابات میان دوره ای مجلس هشتم در حوزه انتخابیه دشتستان این استان نام نویسی کرده بودند صلاحیت 14نفر از آنان در هیات اجرایی تایید شد.
حسین هاشمی شنبه شب در گفت وگو با خبرنگاران افزود:همچنین براساس استعلام مراکز چهارگانه دو نفر رد صلاحیت شدند و صلاحیت چهار نفر نیز احراز نشد.
وی اظهارداشت:افراد رد صلاحیت شده و یا کسانی که صلاحیت آنان احراز نشد تا امروز ( شنبه ) پنجم اردیبهشت ماه فرصت داشتند که شکایت خود را تحویل هیات نظارت استان بوشهر دهند که هیات یاد شده نیز به مدت هفت روز به شکایت آنها رسیدگی می کند و در نهایت نیز براساس قانون ، شورای نگهبان در خصوص وضعیت صلاحیت و یا عدم صلاحیت این افراد نظر نهایی خواهد داد.
هاشمی یادآورشد: براساس قانون اجازه نداریم که اسامی افراد رد صلاحیت شده را بیان کنیم و پس از اعلام نظر شورای نگهبان در خصوص صلاحیت و یا عدم صلاحیت ، ستاد انتخابات استان بوشهر اسامی افراد تایید صلاحیت شده را رسما اعلام می کند.
معاون سیاسی- امنیتی استاندار بوشهر بدون اشاره به تعداد واجدان رأی در انتخابات میان دوره ای مجلس از حوزه دشتستان گفت: بر اساس قانون تنها کسانی می توانند در این انتخابات رأی دهند که در مرحله گذشته رأی داده باشند.
حسن هاشمی ادامه داد: از آنجا که احتمال دارد نامزدهای انتخابات مرحله دوم یا میان دوره ای مجلس افرادی را از شهرهای دیگر برای رای وارد آن منطقه کنند، قانون صراحتاً اعلام کرده کسانی که در انتخابات مجلس هشتم در دشتستان رأی داده اند، می توانند در انتخابات میان دوره ای هم شرکت کنند.
به گفته وی کسانی که ساکن دشتستان بوده اما در انتخابات مجلس هشتم شرکت نکرده اند و یا در شهرهای دیگر رأی داده اند نمی توانند در انتخابات میان دوره ای مجلس رأی دهند.

نوشته شده توسط سعید در 18:28 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه پنجم اردیبهشت 1388

قطع نخیلات ورودی آبپخش

بی شک یکی از زیباترین قسمتهای استان بوشهر و یا شاید جنوب کشور ، ورودی شهر آبپخش یعنی از پل کلل تا اداره آبیاری آبپخش است که نخلهای سرسبز و سر به فلک کشیده در دوسمت جاده توجه هر رهگذری را به خود جلب می کند و خیلی از ایرانیان شهر آبپخش را با این نخلها می شناسند. متاسفانه تعداد زیادی از این نخلها در روزهای اخیر قطع شده و کار قطع این نخیلات هنوز هم ادامه دارد . این نخلها متعلق به اداره آبیاری بوده اند که توسط آقای زیراهی ریاست وقت اداره آبیاری فروخته شده اند و مالک این نخیلات قصد دارد پس از قطع این نخیلات به جای آنها مغازه بسازد .
لازم به ذکر است حجت الاسلام رضائی ـ امام جمعه شهر آبپخش ـ در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به نابودی این نخیلات و عوض شدن نمای ورودی شهر خواستار توقف هر چه سریعتر این کار شدند .
مردم آبپخش نیز با جمع آوری طوماری خطاب به استاندار بوشهر و دیگر ارگانهای مربوطه خواستار رسیدگی فوری به این موضوع شدند.

نوشته شده توسط سعید در 13:50 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه پنجم اردیبهشت 1388

عصر هر جمعه و هنر نمائی موتورسواران در فرودگاه آبپخش

 

نوشته شده توسط سعید در 0:56 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

جمعه چهارم اردیبهشت 1388

سه عکس قدیمی از تیمهای فوتبال آبپخش

جهت دیدن این عکسها با کیفت عالی و نام بازیکنان روی ادامه مطلب کلیک کنید

منبع :  شهر آبپخش


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 1:22 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

جمعه چهارم اردیبهشت 1388

انتخابات دشتستان

آخرین شنیده ها حکایت از تائید صلاحیت کلیه کاندیدا های انتخابات میان دوره ای در دشتستان  توسط فرمانداری دشتستان دارد ، این در حالی است که پیش از این گفته می شد که تعداد شش کاندیدا رد صلاحیت شده اند . البته لازم به ذکر است پرونده این کاندیدا ها به هیئت نظارت بر انتخابات استان فرستاده شده است و احتمال رد صلاحیت تعدادی از این کاندیدا ها وجود دارد است . بیشترین احتمال رد صلاحیت مربوط به آقایان جوانشیر کدخداپور و شگر الله عطارزاده بود که این دو نفر توسط فرمانداری دشتستان تائید صلاحیت شده اند .
انتخابات میان دوره ای دشتستان در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۸۷ همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد . در این انتخابات تعداد بیست نفر ثبت نام نموده اند .
این خبر هنوز از سوی منابع رسمی اعلام نگردیده است .

نوشته شده توسط سعید در 0:19 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

سه شنبه یکم اردیبهشت 1388

آب آبپخش برای 72 ساعت قطع شد

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: باتوجه به قطع سه روزه جریان آب خط آبرسانی کوثر برای مقابله با مشکلات و پیامدهای احتمالی، آب در شهرهایی که از این خط آبگیری می کنند نوبت بندی شد.
اکبر نیک اختر افزود: با تدابیر انجام شده برای به حداقل رساندن تاثیر قطعی جریان آب خط کوثر تمام مخازن ذخیره شهرهایی که از این خط آب دریافت می کردند آبگیری و چندین حقله چاه نیز وارد مدار شده است.
شهر آبپخش از جمله شهرهای استان بوشهر است که از سد کوثر آب می گیرد .
وی افزود: با قطع شدن خط کوثر قطعا مشکل کمبود آب وجود دارد اما تهمیدات انجام شده طوری است که با کمترین بحران این سه روز سپری شود.
نیک اختر یادآورشد: نوبت بندی آب در شهرهایی که از این سد آب می گیرند براساس میزان ذخایر مخازن و چاههای وارد مدار متفاوت خواهد بود.
وی از مشترکین آب در استان بوشهر خواست از ذخیره غیر منطقی آب در این سه روز پرهیز کنند و با صرفه جویی در مصرف ، مسوولان شرکت آب و فاضلاب را در تامین و توزیع آب به صورت عادلانه یاری رسانند.
خط کوثر به عنوان بزرگترین خط آبرسانی کشور برای انجام برخی تعمیرات و نصب یک دستگاه شیر 1800میلیمتری در تصفیه خانه از روز دوشنبه به مدت 72ساعت قطع شده است.

نوشته شده توسط سعید در 11:27 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات


نوشته شده در : سه شنبه 1 اردیبهشت 1388  توسط : saeid .    نظرات() .

Foot Issues
شنبه 14 مرداد 1396 10:53 ب.ظ
Hi there to all, how is all, I think every one is getting more from this web site,
and your views are pleasant designed for new visitors.
lourdeshentges.hatenablog.com
جمعه 13 مرداد 1396 08:46 ب.ظ
What's up, this weekend is nice in support of me, since this time i am reading this impressive
informative post here at my home.
Myron
جمعه 16 تیر 1396 07:47 ب.ظ
Heya i am for the first time here. I found this board
and I in finding It truly useful & it helped me out much.
I am hoping to present something again and help others
such as you helped me.
std test at home
یکشنبه 4 تیر 1396 09:03 ب.ظ
بسیار ریشه از خود نوشتن در حالی که
صدایی مناسب در آغاز آیا واقعا نشستن
درست با من پس از برخی از زمان. جایی درون جملات شما در واقع قادر به من مؤمن اما
فقط برای while. من این کردم مشکل خود را با فراز در منطق و شما خواهد را سادگی به
کمک پر همه کسانی شکاف. در صورتی که شما در واقع که می توانید انجام
من می مطمئنا بود مجذوب.
std clinic near me
پنجشنبه 25 خرداد 1396 07:44 ب.ظ
بسیار core از خود نوشتن در
حالی که ظاهر شدن دلنشین اصل آیا واقعا نشستن خوب
با من پس از برخی از زمان. جایی درون جملات شما قادر به من مؤمن اما تنها برای while.

من با این حال مشکل خود را
با جهش در مفروضات و یک خواهد را سادگی به کمک پر همه کسانی شکاف.
در صورتی که شما در واقع که می توانید انجام من می بدون شک تا پایان مجذوب.
رکسانا
جمعه 2 بهمن 1388 09:50 ق.ظ
اخه بدبخت های بیکار دروغ گو شماکه سمت رجایی رو می نویسید چراسمت اقای زیراهی رو نمی نویسید
اخه اگر اقای زیرراهی بد بودند که به این سمت نمی رسیدند
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر