تبلیغات
آبپخش - مطالب خرداد 88

امروز:

مطالب خرداد 88

چهارشنبه بیست و هفتم خرداد 1388

چند تصویر خبری از آبپخش

افتتاح آسفالت و سیستم روشنایی خیابان شهدا

تخریب قسمتی از مسجدالنبی آبپخش جهت بازسازی مجدد

آسفالت و تعریض ابتدای خیابان معلم 

نوشته شده توسط سعید در 21:30 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

دوشنبه بیست و پنجم خرداد 1388

نتیجه نهایی انتخابات

ستاد انتخابات كشور نتایج نهایی آراء دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به تفكیك استان و شهرستان منتشر كرد.

سربلند باد آبپخش و آبپخشی

نتیجه انتخابات در سایر استانها و شهرستانها را می توانید در فایل های زیر ببینید

نتایج آرا به تفكیك استان و شهرستان به صورت فایلPDF

نتایج آرا به تفكیك استان و شهرستان به صورت فایلXLS

نوشته شده توسط سعید در 16:50 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه بیست و چهارم خرداد 1388

سجده شکر هواداران دکتر احمدی نژاد

عصر امروز هواداران ، حامیان و اعضای ستاد دکتر محمود احمدی نژاد با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر آبپخش سجده شکر بجای آوردند .
در این مراسم که با حضور گسترده مردم شهر آبپخش برگزار شد ، هوادران دکتر احمدی نژاد پس از برگزاری دعای توسل سجده شکر بجای آوردند و به میمنت پیروزی در انتخابات گوسفند قربانی کردند. در این مراسم پس از قرائت پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت انتخابات پرشور مردم ایران ، تعدادی از اعضای ستاد دکتر احمدی نژاد با ایراد سخنانی از مردم تشکر کردند.

نوشته شده توسط سعید در 14:4 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه بیست و سوم خرداد 1388

ایوب پاپری مقدم نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی شد

 مردم شهرستان دشتستان در یک روز بیاد ماندنی وسرنوشت ساز با حضور در پای صندوقهای اخذ رای یکبار دیکر به شکوه وعظمت ایران اسلامی پاسخ مثبت دادند وندای رهبر خویش را لبیک گفتند .
در شهرستان دشتستان مهندس ایوب پاپری مقدم با مجموع 46338 رای توانست بعنوان نماینده مردم دشتستان به مجلس شورای اسلامی راه یابد .
نتیجه نهایی آرا در شهرستان دشتستان به صورت زیر می باشد:
ایوب پاپری مقدم = 46338 رای
غلامرضا اسکندری = 292072   رای
غلامرضا مختاری = 18012   رای
بارگاهی   = 4947   رای
وزیری  =     3950  رای
زاهدی   = 2675   رای
 
ما هم به نوبه خود انتخاب ایوب پاپری را به وی تبریک می گوییم وامیدواریم برای سربلندی مردم دشتستان گامهای موثری بردارد وجواب مردم قدر شناس دشتستان را با برنامه ریزیهای مفید برای این شهرستان بدهد .
نوشته شده توسط سعید در 13:15 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه بیست و سوم خرداد 1388

شادمانی هواداران دکتر احمدی نژاد

در حالی که هنوز نتیجه نهایی شمارش آرا اعلام نشده است ، هواداران دکتر محمود احمدی نژاد مشغول شادمانی و پخش شربت و شیرینی در مقابل ستاد تبلیغاتی وی هستند.

شادمانی هواداران دکتر محمود احمدی نژاد در آبپخش 

نوشته شده توسط سعید در 13:12 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه بیست و سوم خرداد 1388

نتایج شمارش آرا در آبپخش

بر اساس آخرین اخبار دریافتی از حوزه های انتخاباتی در شهر آبپخش ، از حدود ۸۰۰۰ رای ماخوذه آقای محمود احمدی نژاد ۵۵۰۰ و آقای میرحسین موسوی ۲۳۰۰ و بقیه آرا متعلق به آقایان کروبی و رضائی اختصاص یافت .
این در حالی است که در کل کشور نیز آرا تقریبا با همین نسبت بین نامزدهای انتخابات تقسیم شده است .
انتخابات مجلس نیز در صندوقهای اخذ رای آبپخش حکایت از یکه تازی آقای ایوب پاپری دارد.
از نتایج اولیه شمارش آرا اینگونه بر می آید که آقای دکتر محمود احمدی نژاد بعنوان رئیس جمهور انتخاب شده و آقای ایوب پاپری نیز بعنوان نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خواهند بود.

اخبار تکمیلی و دقیق متعاقبا اعلام خواهد شد.

نوشته شده توسط سعید در 4:9 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه بیست و سوم خرداد 1388

حضور پرشور مردم شهر آبپخش در انتخابات ریاست جمهوری

مردم شهر آبپخش نیز همزمان با دیگر ایرانیان امروز در انتخابات شرکت کردند . به دلیل گرمی هوا تا در ساعات آغازین انتخابات حتی تا ساعت ۱۸ تعداد کمی در انتخابات شرکت کردند ولی هر چه به ساعات پایانی انتخابات نزدیک می شدیم حضور مردم در حوزه های اخذ رای بیشتر می شد.

در زیر تصاویری از حضور مردم آبپخش در شهر آبپخش را می بینید

تصاویر جالبی که در زیر می بینید نمونه ای از حضور همیشگی حامیان کاندیداها در اطراف صندوق های رای است که در نوع خود قابل توجه و تامل است . حامیان کاندیداها با حضور در اطراف حوزه های اخذ رای جهت جمع آوری آرای سرگردان تلاش بسیار زیادی از خود به خرج می دهند تا شاید تعداد زیادی از این آرا را به سوی کاندیدای خود تغییر دهند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 0:36 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

جمعه بیست و دوم خرداد 1388

قهرمانی آزادی در مسابقات فوتبال نوجوانان آبپخش

به گزارش پایگاه هیئت فوتبال آبپخش : مسابقات فوتبال نوجوانان آب پخش در سال 1388 با شركت سه تیم آزادی ، استقلال و ملوان برگزار گردید و در پایان تیم نوجوانان آزادی با پیروزی های قاطع بر هر دو حریف خود به مقام قهرمانی دست یافت و تیم استقلال دوم شد . نتایج بازیها  به شرح زیر است :

آزادی 13 - ملوان 0

آزادی 5 - استقلال 1

استقلال 4 - ملوان 0

نوشته شده توسط سعید در 10:0 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

چهارشنبه بیستم خرداد 1388

جومونگ برنامه ویژه ستادهای انتخاباتی

با شروع تبلیغات نامزدهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و راه اندازی ستادهای تبلیغاتی در جای جای کشور ، افراد زیادی روزها و شب ها جلوی این ستاد ها جمع می شوند و به حمایت از کاندیدای مورد علاقه خود می پردازند . با توجه به شروع تبلیغات کاندیداهای انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی در دشتستان، تعداد ستادهای انتخاباتی دو چندان شده و شاهد تجمعات بیشتری در ستادها هستیم.
با توجه به حجم بسیار بالای برنامه های انتخاباتی در صدا و سیما ، یکی از اجزای لاینفک ستادهای انتخاباتی تلویزیون است که با پیشرفت امکانات و البته ولخرجی های بعضی از کاندیداها و هوادارانشان شاهد استفاده از تلویزیونهای LCD بزرگ و یا ویدئو پروجکشن در ستادهای انتخاباتی هستیم که در هنگام پخش برنامه های انتخاباتی از صدا و سیما افراد زیادی را گرد خود جمع می کنند و در دیگر اوقات شبانه روز دائما مشغول پخش برنامه های تبلیغاتی کاندیدای خود هستند.
اکثر ستادهای انتخاباتی شهر آبپخش - چه ستاد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و چه ستاد کاندیداهای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی - در خیابان اصلی این شهر (بلوار انقلاب) قرار دارند.
دیشب هنگام پخش سریال کره ای " افسانه جومونگ " در حال عبور از بلوار انقلاب آبپخش بودم که متوجه شدم همه هواداران کاندیداها اطراف تلویزیون ستاد خود جمع شده و به تلویزیون خیره شده اند. با بررسی بیشتر متوجه شدم که در همه این تلویزیونها سریال " افسانه جومونگ" در حال پخش است .
علاقه ایرانی ها به این سریال به قدری است که با وجود شور انتخاباتی بوجود آمده در کل کشور هیچ یک از بینندگان این سریال حاضر نیستند از این سریال بگذرند و یا تکرار آن را ببینند و کل ستادهای تبلیغاتی هنگام پخش این سریال در اختیار هواداران بی شمار این سریال قرار می گیرد.

www.abpakhsh.ir

نوشته شده توسط سعید در 16:0 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه شانزدهم خرداد 1388

این همه وعده و آخر هیچ!؟

بالاخره پس از کش و قوس های بسیار ، اسامی نهایی کاندیداهای مجلس در حوزه انتخابیه دشتستان مشخص شد و با توجه به مهلت یک هفته ای تبلیغات این کاندیداها ، هر یک از این کاندیداها شبانه روز در شهرها و روستاهای دشتستان مشغول فعالیت و جمع آوری آرا هستند.
با توجه به اینکه شهر آبپخش دومین شهر شهرستان دشتستان از لحاظ جمعیت است یا به عنوان دیگر بیشترین تعداد رای بعد از برازجان را دارد ، اهمیت بسیار زیادی برای کاندیداهای این انتخابات دارد.
به همین دلیل است که در این روزها اکثر این نامزدها جلسات مکرری را در شهر آبپخش با اهالی آبپخش برگزار می کنند و در این جلسات وعده ها و امتیازات متفاوتی  برای جلب توجه و بدست آوردن رای به اشخاص و گروههای مختلف می دهند .
سوای وعده هایی که کاندیداها در این جلسات به اشخاص می دهند ، وعده استقرار بخشداری نیز می تواند یکی از ترفندهای مهم برای جلب رای باشد که البته اینقدر از این قول ها و وعده ها شنیده ایم و در آخر عملی نشده است که دیگر هیچکس با این وعده خام نخواهد شد.
در تمام این سالها همه کاندیداها به مردم آبپخش وعده بخشداری را داده اند ولی متاسفانه هیچ یک به قول خود عمل نکرده اند .
یکی از مهترین عواملی که این وعده عملی نشده است بخاطر ترس این نمایندگان از شهرهای اطراف یعنی شبانکاره و سعدآباد است که یکی از مخالفان اصلی استقرار بخشداری در آبپخش هستند و این نمایندگان که حاضر نیستند رای مردم این دو شهر برای دور بعد انتخابات خود را به راحتی از دست بدهند از پیگیری این حق مردم آبپخش سر باز زده اند و گاها سنگ اندازی نیز کرده اند .
شاید مخالفت اصلی مردم این دو شهر که رقابت دیرینه ای با آبپخش داشته اند ، ترس آنها از استقرار فرمانداری بعد از بخشداری در آبپخش است که البته با استقرار بخشداری در آبپخش و جدایی آبپخش از بخش شبانکاره ممکن است بخشداری را نیز از شبانکاره بگیرند و این مسئله ترس شبانکاره از بخش شدن آبپخش را بیشتر می کند.
ولی تا کی باید این وضع ادامه داشته باشد که آبپخش با جمعیتی بیشتر از مجموع سعداباد و شبانکاره از داشتن بخشداری محروم باشد و این دو شهر ادعای فرمانداری هم بکنند !!!!!!!!!!!!!

نوشته شده توسط سعید در 19:45 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه شانزدهم خرداد 1388

تعداد كاندیداهای دشتستان به 10 نفر كاهش پیدا كرد

 آخرین اخبار از انصراف كاندیداهای دشتستان از حضور تا آخرین روز انتخابات دارد . 
بعد از اینكه تعداد كاندیداهای حاضر در دشتستان 15 نفر اعلام شد ، آقایان عبدالله جاویدنیا و غلامرضا رازقی انصراف دادند تا دو روز پس از ایشان آقایان مهاجری ، رستمی و هاشم پور نیز انصراف خود از كاندیداتوری را اعلام نمایند . این افراد به سمت كاندیداهای دیگر گرایش پیدا كرده اند كه بزودی گرایش آنان منتشر خواهد شد .
پیش بینی می شود افراد بیشتری انصراف خود را اعلام كنند
.

نوشته شده توسط سعید در 14:47 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

پنجشنبه چهاردهم خرداد 1388

اسامی نامزدهای انتخابات میان دوره ای مجلس هشتم در دشتستان

اسامی نامزدهای انتخابات میان دوره ای مجلس هشتم در دشتستان از سوی فرمانداری این شهرستان رسما اعلام شد.
در لیست اعلام شده «جوانشیر کدخداپور» منتخب دور گذشته که از سوی شورای نگهبان باطل شد به همراه «شکرالله عطارزاده» نماینده پیشین بوشهر، گناوه و دیلم ردصلاحیت شده و جزو غائبان بزرگ هستندواین در صورتی است که تا شامگاه دیشب صحبتهایی منوط به تایید صلاحیت کدخدا پور در شهرستان دشتستان به گوش می رسید .
متن اطلاعیه فرمانداری دشتستان درباره اعلام رسمی اسامی نامزدهای انتخابات میان دوره ای مجلس در این حوزه در ادامه بخوانید:
به در اجرای ماده 36آیین  نامه اجرایی قانون انتخابیه مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن ، بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد .
1- آقای غلامرضا اسکندری/  فرزند اسکندر
2- خانم منصوره امیدی/ فرزند غلامعلی 
3-آقای محمد رضا ایرج زاده/ فرزند مصطفی
4-آقای محمد بارگاهی/ فرزند منصور
5-آقای محمد بهروزی/ فرزند حسین
6-آقای ایوب پاپری مقدم فرد/ فرزند باقر 
7-آقای غلامرضا رازقی فرزند خداکرم 
8-آقای کورش رستمی/ فرزند غلامحسین
9-آقای ضرغام زاهد/  فرزند حسین
10-آقای غلامرضا مختاری/ فرزند علی
11-آقای حسین مهاجر/ فرزند عبداله
12-آقای مرتضی نیکجو/ فرزند حسین
13-آقای حسن هاشم پور / فرزند حسین
14-آقای رضا وزیری برازجانی/ فرزند احمد
در ضمن تبلیغات انتخاباتی نامزدها از بامداد امروزپنجشنبه مورخ 14/3/1388 آغاز شده وتا ساعت 8 صبح روزپنج شنبه مورخ 21/3/1388 یعنی تا 24 ساعت قبل از شروع اخذ رای ادامه خواهد داشت .

نوشته شده توسط سعید در 12:14 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

پنجشنبه چهاردهم خرداد 1388

شب شعر و شروه

شب گذشته به مناسب سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ، یک مراسم شب شعر و شروه با همکاری شهرداری آبپخش و کتابخانه شهر آبپخش در میدان امام حسین برگزار شد. در این مراسم که با حضور جمعی از مردم شهر آبپخش برگزار شد ، شاعران و شروه خوانان به اجرای برنامه و قراعت شعر پرداختند که در پایان جوایزی به شاعران و شروه خوانان این مراسم اهدا شد.

www.abpakhsh.ir

در ادامه مطلب می توانید تصاویری از این مراسم را ببینید

مراسم سالگرد رحلت حضرت امام خمینی ساعت ۹:۳۰ امروز در مسجدالنبی شهر آبپخش برگزار خواهد شد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 2:30 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

دوشنبه یازدهم خرداد 1388

شهردار آبپخش انتخاب شد

فوری : در جلسه امروز شورای اسلامی شهر آبپخش چند گزینه جهت انتخاب شهردار آبپخش مطرح شد و پس از بررسی این گزینه ها توسط اعضای شورا ، آقای حسن فریبرزی به عنوان شهردار آبپخش انتخاب شد . فریبرزی پس از تائید مصوبه شورا در استانداری به عنوان شهردار آبپخش شروع به کار خواهد نمود.

لازم به ذکر است فریبرزی پیش از این نیز چندین سال به عنوان شهردار آبپخش ، سابقه فعالیت داشته است.

شهرداری آبپخش پس از استعفای آقای غلامحسین صداقت خواه (شهردار سابق آبپخش ) چند ماهی است که توسط سرپرست شهرداری آقای زنگویی اداره می شود.

نوشته شده توسط سعید در 21:12 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

جمعه هشتم خرداد 1388

مراسم زنجیر زنی هیئت ابوالفضل محله قلایی

به همت هیئت ابوالفضل محله قلایی شهر آبپخش ، در سوگ ریحانه رسول خدا صلی الله علیه و آله ، مراسم زنجیرزنی با حضور پرشور تعداد زیادی از مردم شهر آبپخش از بانک کشاورزی تا گلزار شهدای گمنام شهر آبپخش برگزار شد. سپس مراسم دعای کمیل در گلزار شهدای گمنام برگزار شد.

www.abpakhsh.ir

تصاویر دیگری از  این مراسم را در ادامه مطلب می توانید ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 10:10 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

جمعه یکم خرداد 1388

برداشت گندم ( جیلم )

دیگر تصاویر را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 1:17 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات


نوشته شده در : جمعه 1 خرداد 1388  توسط : saeid .    نظرات() .

Zoe
جمعه 17 آذر 1396 02:11 ق.ظ
Generally I do not read article on blogs, but I wish to say that this write-up very pressured
me to check out and do so! Your writing style has been surprised me.
Thank you, very nice article.
http://capriciouswarlo17.jimdo.com
جمعه 13 مرداد 1396 06:48 ب.ظ
This information is worth everyone's attention. How can I find out more?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر