تبلیغات
آبپخش - مطالب تیر 88 (2)

امروز:

مطالب تیر 88 (2)


پنجشنبه بیست و پنجم تیر 1388

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس آبپخش

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس آبپخش پس از بازی روز گذشته این تیم مقابل ملوان اطلاعیه ای را  صادر کرده است. متن این اطلاعیه به صورت زیر است:

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس آبپخش

بسمه تعالی

این باشگاه ضمن تقدیر و تشکر از همه تماشاگران فهیم آبپخشی که در مسابقه تیم فوتبال این باشگاه مقابل ملوان تا آخرین لحظه مشوق این تیم بودند و بازیکنان این تیم که با نمایش یک بازی زیبا و تماشاگرپسند ، رضایت این تماشاگران را از دیدن یک فوتبال زیبا فراهم کردند ، مراتب عذرخواهی خود از تماشاگران ، هیئت فوتبال و هیئت داوران آبپخش (خصوصا آقای عبدالهی داور این دیدار) بابت اتفاقات بوجود آمده در اواخر این دیدار اعلام می دارد .

الله کرم عباسی

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس آبپخش

 

نوشته شده توسط سعید در 10:35 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

چهارشنبه بیست و چهارم تیر 1388

پرسپولیس 0 ملوان 0

در ادامه هفته چهارم مسابقات فوتبال آبپخش عصر امروز دو تیم پرسپولیس و ملوان در یک دیدار حساس به مصاف هم رفتند که این بازی نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل در بر نداشت.
در این دیدار دو تیم در نیمه اول با احتیاط بسیار زیاد وارد میدان شدند و هدف هر دو تیم بیش از زدن گل ، گل نخوردن بود. در نیمه دوم تیم پرسپولیس با تغییر سیستم خود و هجومی تر کردن ترکیب خود وارد زمین شد و توانست فشار بیشتری به حریف خود وارد کند و موقعیتهای گل خوبی را روی دروازه حریف خود ایجاد کرد . در دقیقه هفتاد این دیدار در حالی که بازی در جریان نبود مدافع تیم ملوان یکی از بازیکنان پرسپولیس را زد و با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. در پی اخراج این بازیکن و متشنج شدن بازی، داور برای آرام کردن بازی یکی از بازیکنان پرسپولیس را-  در حالی که می توانست با یک کارت زرد جریمه شود - اخراج کرد که با اعتراض شدید بازیکن دیگر پرسپولیس نسبت به این تصمیم روبرو شد و این بازیکن نیز با دریافت کارت قرمز اخراج شد. دقایقی بعد بازیکن دیگری از پرسپولیس در حالی که حتی خطا روی خود او انجام شده بود از بازی اخراج شد. داوری این دیدار را اقای عبداله عبدالهی با کمک آقایان کشتکار و محمد زاده بر عهده داشتند.
بزودی فیلم لحظاتی از این بازی را می توانید در همین وبلاگ ببینید.

پرسپولیس 0 ملوان 0

تصاویر دیگری از این دیدار را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 0:25 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

سه شنبه بیست و سوم تیر 1388

برتری پاس مقابل ایرانجوان

در آغاز هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ آبپخش عصر امروز یک دیدار بین دو تیم ته جدولی برگزار شد که در این دیدار تیم پاس با نتیجه چهار بر صفر مقابل ایرانجوان به برتری دست یافت .

نوشته شده توسط سعید در 23:52 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

سه شنبه بیست و سوم تیر 1388

حسن فریبرزی بعنوان شهردار آبپخش معرفی شد

حسن فریبرزی که دارای مدرک تحصیلی مهندسی کشاورزی می باشد و سابقه بیش از 7 سال شهردار شهر آبپخش را یدک می کشد بار دیگر از سوی شورای اسلامی آبپخش بعنوان شهردار آبپخش انتخاب گردید .
 پس از استعفای آقای غلامحسین صداقت خواه که مدت یکسال شهردار شهر آبپخش بود ، شورای اسلامی شهر آبپخش حسین فریبرزی را که دارای سابقه شهرداری نیز بود را بعنوان شهردار این شهر انتخاب و نامبرده را به استانداری بوشهر معرفی نمود .
با معرفی شورای اسلامی شهر آبپخش، مهندس شفقت حکم حسن فریبرزی را پس از طی مراحل قانونی امضاء نمود و با حکم ایشان مهندس فریبرزی بار دیگر بعنوان شهردار آبپخش شروع به کار خواهد نمود.
نوشته شده توسط سعید در 0:8 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه بیست و یکم تیر 1388

نوار پیروزی های ملوان پاره شد

در آخرین دیدار از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ آبپخش عصر امروز یک دیدار بین دو تیم ملوان و استقلال برگزار شد که دو تیم در پایان به نتیجه تساوی ۱-۱ رضایت دادند . تیم ملوان در حالی این تساوی را کسب کرد که تمام دیدارهای خود در لیگ سال گذشته و امسال را با پیروزی پشت سر گذاشته بود.
در این دیدار زیبا و تماشاگرپسند دو تیم در نیمه اول با انجام یک بازی هجومی و روبه جلو موقعیتهای زیادی روی دروازه حریفان خود خلق کردند که تیم استقلال موفق شد از موقعیتهای بوجود امده استفاده کند و گل برتری خود را به ثمر برساند . در نیمه دوم ، تیم ملوان که نمی خواست بازنده این دیدار حساس باشد سراپا حمله شد و با دوندگی بازیکنان خستگی ناپذیر خود ، حریف خود را خسته کرد و موقعیتهای زیادی را روی دروازه استقلال ایجاد کرد و موفق شد گل تساوی خود را به ثمر برساند . از نکات قابل توجه این دیدار می توان به استقبال گسترده تماشاگران از این دیدار اشاره کرد.
قضاوت این دیدار را آقای عبدالهی با کمک آقایان شاهروبندی و محمدزاده بر عهده داشتند.

جدول لیگ آبپخش در پایان هفته سوم

 

تیم

بازی

برد

باخت

مساوی

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

1

ملوان

3

2

-

1

10

3

7+

7

2

استقلال

3

1

-

2

5

2

3+

5

3

دارایی

2

1

-

1

8

2

6+

4

4

پرسپولیس

2

1

-

1

4

3

1+

4

5

هما

3

1

2

-

6

8

2-

3

6

پاس

3

-

2

1

5

10

5-

1

7

ایرانجوان

2

-

2

-

1

11

10-

-

 

تصاویر دیگری از این دیدار را در ادامه مطلب ببینید 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 21:25 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه بیست و یکم تیر 1388

امسال 7 هزار تن خارك از نخلستان‌های بوشهر برداشت می‌شود

خسرو عمرانی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینكه در سال گذشته 6 هزار و 500 تن انواع خارك در نخلستان‌های بوشهر برداشت شد، اظهار داشت: امسال سطح مزارع نخیلات بوشهر با 5 میلیون و 400 هزار اصله نخل ، 34 هزار و 900 هكتار است.
مدیر باغبانی سازمان جهاد كشاورزی استان بوشهر گفت: غالب خارك‌های تولیدی استان بوشهر شیخیانی، برحی، بریمی، حاج باقری و قندی است.
عمرانی افزود: شهرستان‌های دشتستان و تنگستان قطب‌های تولید خارك و خرما در استان بوده و استان‌های اصفهان، فارس، كهگیلویه و بویراحمد و خوزستان بیشترین مصرف كننده محصولات نخیلات استان هستند.
وی ادامه داد: خارك میوه كال درخت خرما است كه قبل از تبدیل شدن به رطب و خرما با توجه به خوش طعمی آن مورد استفاده قرار می‌گیرد كه دارای دو نوع زرد و قرمز و از انواع مختلف است.
رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان بوشهر نیز در جمع خبرنگاران با بیان اینكه برای نخستین بار در استان طرح ترویجی آموزشی مدرسه در مزرعه در شهرستان دشتی اجرا شد، گفت: مرحله نخست این طرح در شهرستان دشتی بخش كاكی برای نخستین بارآغاز و به پایان رسید.
نوذر منفرد افزود: این طرح ملی از دی ماه سال گذشته آغاز و تا اوایل تابستان سال جاری با شركت 27 نفر كشاورز گوجه‌كار این بخش اجرا شد.
رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان بوشهر گفت: هدف از اجرای این طرح جایگزین كردن رفتار تسهیل‌گری به جای روش‌های متعارف تدریس و تعلیم، توانمندسازی كشاورزان به دانش اكولوژی كشت بوم‌های زراعی، كاهش هزینه‌های تولید وعرضه محصولات سالم وبا كیفیت بوده است.
نوشته شده توسط سعید در 13:22 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه بیستم تیر 1388

پاس 2 دارایی 2

از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ آبپخش ، عصر امروز یک دیدار بین دو تیم پاس و دارایی برگزار شد که دو تیم در پایان به نتیجه تساوی ۲-۲ رضایت دادند. در نیمه اول این دیدار تیم دارایی با استفاده از برتری تکنیکی و تاکتیکی خود در زمین موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ پیروز به رختکن برود . در یک سوم اول نیمه دوم نیز تیم دارایی تیم برتر میدان بود ولی با تحلیل قوای بدنی بازیکنان دارایی این تیم پاس بود که بر بازی سوار شد و موفق شد گل تساوی خود را به ثمر برساند.
قضاوت این دیدار را آقای محمود کشتکار با کمک آقایان شاهروبندی و محمدزاده بر عهده داشتند.

دیگر تصاویر این دیدار را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 23:38 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات


نوشته شده در : پنجشنبه 11 تیر 1388  توسط : saeid .    نظرات() .

marvellamarschke.hatenablog.com
جمعه 13 مرداد 1396 10:49 ب.ظ
I love it when people get together and share ideas.
Great website, continue the good work!
What is the Ilizarov method?
جمعه 13 مرداد 1396 10:13 ب.ظ
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing this post and also the rest
of the site is really good.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر