تبلیغات
آبپخش - مطالب مهر 88

امروز:

مطالب مهر 88


چهارشنبه پانزدهم مهر 1388

تصاویری از برداشت خرما-عکاس: اکبر اقبال مجرد

ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 11:30 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

چهارشنبه پانزدهم مهر 1388

در اقدامی كم سابقه: 85 درصد نخیلات بخش آبپخش یك دوره كامل آبیاری شد

مدیرعامل شركت بهره برداری از شبكه های آبیاری و زهكشی استان گفت: با توجه به خشكسالی های متعدد در سال های اخیر و علی رغم كمبود شدید آب در اقدامی كم سابقه 85 از نخیلات مناطق آب پخش و دالكی یك دوره كامل آبیاری شد.
مهندس سید عبدالرسول محمدی با بیان این مطلب افزود: در این مناطق حدود 2 میلیون و 400 هزار اصله نخل وجود داشته كه معیشت مردم را تأمین می كند.
وی خاطرنشان كرد: این میزان آبیاری در 5 ماهه اول امسال صورت گرفته كه قطعاً رضایت كشاورزان و باغداران  را در پی خواهد داشت.
مدیرعامل شركت بهره برداری از شبكه های آبیاری و زهكشی استان در پایان با اشاره به نام گذاری امسال به نام سال اصلاح الگوی مصرف از تمامی كشاورزان و باغداران خواستار رعایت صرفه جویی و مصرف بهینه شد.
نوشته شده توسط سعید در 1:27 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

سه شنبه چهاردهم مهر 1388

شهردار آبپخش در کلاس مدرسان و ناظران داوری فوتبال فیفا

عبدالرسول استادزاده - شهردار شهر آبپخش - در کلاس مدرسان و ناظران داوری برگزیده فدراسیون فوتبال که در آکادمی ملی فوتبال از 16 تا 26 مهر ماه زیر نظر فیفا برگزار می شود، شرکت می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون،یک دوره آموزشی 5 روزه زیر نظر فیفا برای 30 شرکت کننده از مدرسان و ناظران داوری برگزیده فدراسیون در آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود.
گفتنی است، بر اساس درخواست کمیته داوران فدراسیون و موافقت فیفا،این دوره برای به روز کردن دانش تئوری و عملی مدرسان و ناظران داوری تشکیل می شود.
ضمن اینکه فیفا دو نفر را برای اداره این دوره اعزام می کند.هانی بالان از قطر به عنوان مدرس فیفا جهت تدریس در کلاس و اسماعیل الهاقی به عنوان مسئول امور تشکیلاتی واداری کلاس معرفی شده اند.
لازم به ذکر است:اسامی داوران حاضر در این دوره به شرح زیر است:
فریدون اصفهانیان از زنجان،ایرج امین فر از اردبیل،حسین استاد آقایی از قزوین،سعادت باغبان از چهارمحال و بختیاری،عبداله باعزم از لرستان،زاهد بحرینی از خوزستان،سیامک بخشی از خوزستان،سعید بحطائی از فارس،حاتم بک پور از گلستان،غلامرضا بهروان از مازندران،محمد جواد تقی پور از خراسان رضوی،محمد علی تولایی از فارس،نادر جعفری از تهران،سید حسن حسینی از یزد،علی خسروی از تهران،حسین خوشخوان از تهران،رحیم رحیمی مقدم از آذربایجان شرقی،اسمایعل صفیری از اصفهان،محمد علی فروغی از تهران،محمدرضا فلاح از گیلان،بهرام مهرپیما از کرج،ابراهیم میرزابیگی از کرج،جلال مرادی از کرمانشاه،ایرج نظری از اصفهان،حسین نجاتی از قم،فرج اله یثربی از همدان،نوذر رود نیل از کهکیلویه و بویر احمد،
عبدالرسول استادزاده از بوشهر،علی حبیب پور از کرمان،علی خانقاهی از مرکزی.
بر همین اساس جلسات تئوری صبح ها در سالن آمفی تئاتر هتل آکادمی ملی فوتبال و جلسات و جلسات عملی در زمین چمن کمپ تیم های عصر ها برگزار می شود.
مراسم افتتاحیه ساعت 8:30 روز پنجشنبه 16/7/88 خواهد بود.

نوشته شده توسط سعید در 21:0 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

سه شنبه چهاردهم مهر 1388

سرویس دانشگاه

شهر آبپخش حدود 800 دانشجو در دانشگاههای مخلف استان دارد که متاسفانه به علت نبود دانشگاه در آبپخش همه این دانشجویان مجبورند برای تحصیل به دیگر شهرهای استان بروند.
با توجه به اینکه تعداد زیادی از دانشجویان آبپخشی در دانشگاههای آزاد اسلامی واحد دشتستان و واحد بوشهر (مجتمع آموزشی عالی شهر) تحصیل می کنند و همچنین بد مسیر بودن این دو دانشگاه ، راه اندازی سرویس برای دانشجویان این دو دانشگاه ضروری به نظر می رسد.
یک دانشجو در دانشگاه عالیشهر در یک روز برای رفتن به دانشگاه حدود سه تا چهار ساعت را باید در راه رفت و برگشت به دانشگاه باشد و این چهار ساعت برای یک دانشجو که لازم است در هر روز چند ساعت سر کلاس باشد و چند ساعت نیز درس بخواند ، زمان بسیار زیادی است . در صورتی که این زمان برای دانشجویان ،  در صورت بهره مند شدن از سرویس کمتر از یک ساعت و نیم خواهد بود.
شهرداری آبپخش که چهار دستگاه مینی بوس بدون استفاده در اختیار دارد می تواند نقش مهم و بسزایی در راه اندازی این سرویس ها داشته باشند.

نوشته شده توسط سعید در 1:32 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

دوشنبه سیزدهم مهر 1388

پرسپولیس امید اول صعود به زیرگروه استان

از دور دوم مسابقات فوتبال لیگ زیرگروه شهرستان دشتستان ، عصر امروز در ورزشگاه تختی برازجان دو تیم پرسپولیس آبپخش و سیراف وحدتیه به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پرسپولیس موفق شد با نتیجه چهار بر یک حریف خود را مغلوب سازد و با کسب این پیروزی امید بسیار زیادی به صعود از گروه خود داشته باشد.
در این گروه سه تیم پرسپولیس ، ملوان و سیراف وحدتیه حضور دارند که مسابقه بعدی در این گروه روز پنجشنبه همین هفته بین دو تیم پرسپولیس آبپخش و ملوان آبپخش در زمین چمن شهر شبانکاره برگزار خواهد شد.

نوشته شده توسط سعید در 3:0 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه یازدهم مهر 1388

دو نماینده آبپخش در یک گروه

در مرحله دوم مسابقات زیرگروه شهرستان دشتستان نمایندان لیگ آبپخش در یک گروه قرار گرفتند.تیمهای پرسپولیس و ملوان - قهرمان و نایب قهرمان مسابقات فوتبال لیگ آبپخش - با حضور پرقدرت در مرحله اول مسابقات زیر گروه شهرستان دشتستان موفق شدند از گروه خود صعود کنند و در مرحله دوم این دو تیم در یک گروه قرار دارند .
در این گروه تیمهای پرسپولیس و ملوان از آبپخش و تیم سیراف از وحدتیه حضور دارند
از هر گروه یک تیم به صورت مستقیم به مسابقات زیر گروه استان صعود خواهد کرد و تیم دوم گروه نیز در صورت برد در مسابقات پلی آف به این مرحله صعود خواهد کرد.
امیدواریم تیمهای ملوان و پرسپولیس تیمهای صعود کننده از این گروه باشند.
البته نکته قابل ذکر و سوال برانگیز در مورد این مرحله از مسابقات این است که نمایندگان شهر آبپخش مسابقات خود را در آبپخش برگزار نخواهند کرد و حتی مسابقه بین دو تیم آبپخشی هم در برازجان برگزار خواهد شد  ! ! !

 آپلود عکس

در اولین روز از مسابقات این گروه ، روز یکسنبه 88/7/12 در ورزشگاه تختی برازجان از ساعت 17 دو تیم پرسپولیس آبپخش و سیراف وحدتیه به مصاف هم خواهند رفت.

نوشته شده توسط سعید در 0:43 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

جمعه دهم مهر 1388

پخش فیلم

نوشته شده توسط سعید در 20:39 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه پنجم مهر 1388

تکذیبیه موسوی نژاد

چندی پیش در این وبلاگ و در چندین سایت استانی خبری مبنی بر دو گزینه مطرح برای بخشداری آبپخش را داشتیم که امروز در سایت بوشهر نیوز آقای موسوی نژاد از کاندیداهای مطرح تصدی پست بخشداری آبپخش این اخبار را تکذیب کرده و گفته است که وی هیچگاه برای بخشداری آبپخش مطرح نشده است ، این درحالی است که وی بارها در محافل شهر آبپخش مطرح شده و رایزنی های فراوانی برای بخشدار شدن وی انجام شده است !!!

متن تکذیبیه ایشان را می توانید در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط سعید در 22:16 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه پنجم مهر 1388

خط کوثر ازدوشنبه به مدت 72ساعت قطع می شود

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر اعلام کرد: جریان آب خط آبرسانی کوثر در این استان از روز دوشنبه ششم مهرماه جاری به مدت 72 ساعت قطع خواهد شد.
این اقدام توسط مجری خط آبرسانی کوثر با هدف بهره برداری و در مدار قرار دادن ایستگاه پمپاژ آب شهر شبانکاره برای بهره مند شدن مردم شهرهای جنوبی استان بوشهر از آب کافی این خط انجام خواهد شد.
این اطلاعیه حاکی است: شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در زمان قطعی خط آبرسانی کوثر تمهیدات لازم برای تامین آب مورد نیاز های و ضروری مردم استان را انجام داده است.
در این اطلاعیه آمده است:در همین راستا آبرسانی سیار به مدارس، بیمارستان ها، اماکن عمومی و نانوایی ها در اولویت شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر قرار دارد.
شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در این اطلاعیه از از مردم استان بوشهر خواسته است افزون بر ذخیره آب نسبت به صرفه جویی حداکثری این مایع حیاتی نیز در مدت زمان قطعی خط آبرسانی کوثر خودداری کنند.

آب شهر آبپخش نیز از خط آبرسانی کوثر تغذیه می شود که جا دارد همشهریان جهت جلوگیری از بروز مشکلات از همین امروز به ذخیره آب مورد نیاز خود بپردازند.

نوشته شده توسط سعید در 1:7 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

یکشنبه پنجم مهر 1388

برتری ملوان آبپخش مقابل پرسپولیس دالکی

تیم فوتبال ملوان آبپخش در دومین دیدار خود در رقابتهای زیرگروه شهرستان دشتستان موفق شد مقابل تیم پرسپولیس دالکی به برتری دست یابد.
در این دیدار که ساعت ۱۶ روز جمعه ۳/۷/۸۸ در شهر دالکی برگزار شد تیم ملوان با نتیجه دو بر صفر مقابل پرسپولیس دالکی به برتری دست یافت تا به صعود از گروه خود امیدوارتر باشد.

 تیم پرسپولیس آبپخش (  قهرمان لیگ آبپخش در سال ۸۸ ) نیز دومین بازی خود را روز دوشنبه(۶/۷/۸۸) ساعت 16:00 در ورزشگاه آزادی شهر آبپخش مقابل تیم پارس کلمه برگزار خواهد کرد.

نوشته شده توسط سعید در 0:24 |  لینک ثابت   • آرشیو نظرات

شنبه چهارم مهر 1388

وفایی و موسوی نژاد گزینه های مطرح برای بخشداری آب پخش

پس از اینکه عاقبت سالها تلاش  و کوشش مردم و مسئولین برای بخش شدن شهر آب پخش به واقعیت تبدیل شد و این شهر به بخش ارتقاع یافت  ، بصورت موقت مسئولین ارشد استان ، سرپرستی را برای این بخشداری معرفی نمودند تا پس معرفی گزینه های متعددی یکی را بعنوان بخشدار این شهر معرفی نمایند.
این روزها نام دو گزینه برای بخشداری شهر آب پخش بیشتر بر سر زبانها است .
گزینه اول غلامرضا وفایی  از کارکنان و دبیران آموزش وپرورش این شهر که دارای سابقه درخشان مبارزاتی خانوادگی در زمان رژیم ستم شاهی بوده واز بسیجیان فعال و فرماندهان گردانهای  بسیج شهید دستغیب آبپخش می باشد که کلیه اصولگراهای شهرستان دشتستان متفق القول بر روی این شخص نظر مساعد دارند ومردم آب پخش نیز این شخص را برای این سمت مفید می دانند .
گزینه دوم سید محمد موسوی نژاد روحانی  است که برای رسانه ها ومطبوعاتی های استان چهره شناخته شده است که کما بیش با نام و چهره او آشنا هستید .
 موسوی نژاد از اعضای فعال ستادهای انتخاباتی دکتر احمدی نژاد در شهرستانهای استان بوده . اما شنیده ها حکایت از این دارد که فرماندار محترم دشتستان با هردو گزینه مخالف است ودر حال تلاش برای معرفی گزینه دیگری می باشد .
نوشته شده توسط سعید در 0:50 |  لینک ثابت   • آرشیو نظراتنوشته شده در : چهارشنبه 1 مهر 1388  توسط : saeid .    نظرات() .

How do you treat a sore Achilles tendon?
یکشنبه 15 مرداد 1396 01:27 ب.ظ
Hey there terrific blog! Does running a blog like this require a large amount of work?
I've absolutely no understanding of coding however I had been hoping to start my own blog soon. Anyhow, should you have
any recommendations or tips for new blog owners please share.
I understand this is off subject nevertheless
I simply had to ask. Many thanks!
rickieproud.hatenablog.com
جمعه 13 مرداد 1396 08:08 ب.ظ
Thanks for some other fantastic article. The place else could anyone
get that type of info in such an ideal means of writing?
I have a presentation subsequent week, and I am on the look for such info.
مرتضی
سه شنبه 22 دی 1388 03:49 ب.ظ

سلام

بهم سر بزن منتظرتم $$$$
~~~~~~~~~~..$$**$$
~~~~~~~~~...$$$**$$
ّّّ~~~~~~~~.. $$$~~~'$$
~~~~~~~~$$$"~~~~$$
~~~~~~~~$$$~~~~.$$
~~~~~. ~~$$~~~~..$$
~~~~~~~~$$~~~~.$$$
~~~~~~~~$$~~~$$$$
~~~~~~~~~$$$$$$$$
~~~~~~~~~$$$$$$$
~~~~~~~.$$$$$$*
~~~~~~$$$$$$$"
~~~~.$$$$$$$....
~~~$$$$$$"`
..:.:l$$$$$:.:..
~$$$$$~~~~~$$.$..
$$$$$~~~~$$$$$$$$$$.
$$$$~~~.$$$$$$$$$$$$$
$$$~~~~$$$*~'$~~$*$$$$
$$$~~~'$$"~~~$$~~~$$$$
~~~$$~~$$ ~~~~ $$~~$$$
~$$$~~~$$$~~~'$~~~~$$$
~'*$$~~~~$$$~~$$~~:$$
~~~$$$$~~~~~~~$$~$$"
~~~~~$$*$$$$$$$$$"
~~~~~~~~..~~~~~~````~$$
~~~~~~~~~~~~~~~~.$'$
~~~~~~~~..~~~~~~$$
~..~~~~~$$$$$$~~~$$
~~~~~$$$$$$$$~~~$$
~~~~~$$$$$$$$~~~$$
~~~~~~$$$$$"~~.$$
~~~~~~~"*$$$$$
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر